En is het echt een wintersetje? De kleuren vind ik geweldig, daarom heb ik het gekocht, maar stiekem vind ik het meer wat voor de zomer. Vraag me dus af of het een hele dikke stof is of dat het in het voorjaar ook nog goed te dragen is..
@emmamick, ik heb alleen dit rokje van BBlove dus zou het verder van het merk niet kunnen zeggen. Maar ik vind het vrij smal vallen! Maarja mijn meissie heeft ook wel een beetje een spekbuik haha! Ik vind het zelf kleiner vallen van bijv. noppies (en dat valt ook klein/smal) is mijn ervaring. Maarja die ervaring is natuurlijk gebaseerd op 2 spekmeisjes hihi
@emmamick, ik vind het juist een najaarssetje. 1 van de weinige "fleurige" setjes die ik kon vinden.. Ik ben meestal niet zo weg van de wintercollecties omdat ze zo somber en donker zijn... Ik houd nogal van kleur ! En de stof (van legging en shirtje) vind ik vrij dik, mn meisje heeft het er soms nog erg warm in!
vond trouwens overslag rompers van de babydump erg fijn. Denk dat je daar ook mooie 44 rompers kan vinden.
Ok bedankt voor de info! Ben benieuwd, kan nooit wachten wanneer ik iets heb besteld tot ik het dan eindelijk heb @Red88 ik zal aan je denken als het setje weg moet ofzo
otm volgens mij had ik van de hema de maat 50-56 rompers. Die vallen wat klein. Noppies maat 50 valt trouwens ook als 44. Dat zou ook goed moeten zijn voor jou meiden!
o, heb even een paar foto's in mn album bijgevoegd, ook van het bblove setje ! Bedankt voor de tips wat betreft kleine maatjes! Ga toch es ff bij noppies maatje 50 loeren. Hoe vinden jullie de babycollectie van prenatal vallen (niet die i love opa shirtjes enzo) maar de "gewone" kleertjes met printjes en kleurtjes enzo. Valt 50 klein en smal?
@ontzettendtrotsemama heb je een vriendschapsverzoekje gestuurd. Ben natuurlijk heel benieuwd naar het bblove setje!
@ Debby jeetje meid heel veel sterkte! Snap dat je gevoel heel dubbel is! Hopen dat het snel een plekje krijgt!
Otm, ik ben voor kleine babietjes helemaal weg van imps & elfs, dat is zo lekker zacht! En kun je heel goed outlet shoppen Zag in de Bijenkorf folder ook een heel leuk setje staan. En een superschattig wit pakje. Weet niet of dat ook in 44 was...
wonderteam, o fijn zeg. Die 3 weken kom je wel door. debby, heel veel sterkte. Vandaag op de jongegezinnenbeurs geweest. Bij moodstreet, billy en lilly en bampidano gekeken. De eerste 2 hadden eigenlijk niks leuks. Maar bij bampidano dit rokje gekocht, maar dan voor 17 euro Rokje girls grijs/blauw gestreept - Bampidano - : Kiddings.nl
Lady's die moodstreet hebben... hoe valt dit merk qua broekjes. Heb nu een te gek capri broekje op het oog...maar vindt de rokjes altijd zo klein er uit zien en vroeg me af hoe dat zit met de broekjes
net verjaardag en sint aankopen gedaan ook nog rooie laarsjes en een jasje voor amy-lynn die ik zelf ook heb helemaal leuk!!