Shop-a-holic topic deel 6

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Lynn77, 24 nov 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sandaaltje

    Sandaaltje Actief lid

    30 sep 2009
    213
    0
    0
    Amsterdam

    Funny girl :D:D:D
     
  2. wonderteam

    wonderteam Niet meer actief

    @zindelijkheid,hier plaste Mason vanaf een jaar al niet meer 's nachts. Toen hij met precies 3 overdag zindelijk was ,hebben we ook gelijk 's nachts de luier afgelaten. We hebben hem ook wel eerder geprobeerd zindelijk te krijgen, maar toen was hij er nog niet aan toe. Overigens werd Mason zindelijk toen we hem op de wc deden. Potje vond hij niks.
    @bakkaboe, hier ook fan van :D
    @sandaaltje,haha ,maar ik koop haar maar wel weer terug :D Leuk zeg dat lampje. Dat schort is ok super!
    @otm,leuk hé die actie bij de hema :D
    @shannen, heel leuk!
    @djmomo,gave broek!
    @pcootje,haha geweldig die vraag van je man :D oeh spannend zeg het waterpeil.Wij wonen bijna aan de ijssel en daar zijn ook al noodmaatregelingen genomen
    @miekje, vind het rokje van wild niet echt mijn ding. Shirtje wel erg leuk!Oh dat broekje van noppies is ook erg leuk. Kleertjes van T ook super. Vooral de polo's
    @ise, heel leuk zeg!
    @glimlachje, oh leuk ik zou er ook spontaan nieuwschierig van worden :D
    @lynn, ohh leuk geshopt!! and i love the short :D
     
  3. wonderteam

    wonderteam Niet meer actief

    #3023 wonderteam, 7 jan 2012
    Laatst bewerkt door een moderator: 7 jan 2012
    Hier gisteren geshopt. Ik wou niet shoppen ,maar kon het niet laten bij de Hema haha.

    Nu heb ik een broek gekocht en twijfel nog steeds ( ben niet zo van de broeken) mijn man vond het erg leuk.
    Foto's komen er aan :D
     
  4. wonderteam

    wonderteam Niet meer actief

    Hier mijn twijfelsetje: (het is een broekje met wat wijd uitlopende pijpjes) Helpen jullie mij even over de streep van terug bregenen of houden? :D



    Bekijk bijlage 212794
     
  5. wonderteam

    wonderteam Niet meer actief

  6. wonderteam

    wonderteam Niet meer actief

  7. geke

    geke Fanatiek lid

    10 mei 2006
    3.155
    0
    0
    Die tuniekjes zijn fijn wonderteam! Ik vind dat andere setje ook wel leuk maar da zou hier blijven liggen omdat ik leukere dingen heb. Wel echt een papa setje, die weigert hier tenminste jurkjes aan te trekken, vindt ie maar lastig en hij vindt een broek ook leuk staan en handig.

    Lynn en Ise, leuke dingen! Witte rokje heel cute! En dat broekje vind ik ook leuk Lynn, maar ben bang dat het hier ook al te klein is van de zomer ik koop alleen 86 en beetje 92.

    Miekje, ik vind het wel leuk Wild! Zou het zelf niet kopen dat setje (bang voor geel) maar het staat vast leuk!

    Verder nog veel gekletst maar niet alles onthouden. Ik heb alleen gister nog een groen vestje van mim-pi geshopt, was maar 10,-. Verder hier nog even sparen.
     
  8. debby82

    debby82 VIP lid

    18 nov 2008
    25.903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    emma plast s nachts ook niet. En vanmorgen haal ik haar uit bed, doe een broek aan... gaat ze plassen. En zoveel dat het niet in de luier past. Helemaal doorweekt. Morgenochtend zet ik haar mooi op de wc.
     
  9. Elfje81

    Elfje81 Bekend lid

    3 jan 2009
    509
    3
    0
    Wauw, wat wordt hier toch altijd veel geshopt zeg!!

    Even wat dingen die ik heb onthouden:

    @ Miekje: Heel leuk rokje en shirtje van WILD!! Shirtje zou ik zelf ook zo kopen (ga ik misschien ook wel doen ;)), rokje vind ik erg gewaagd, maar wel heel gaaf! Hoe ga je het combineren? Kleertjes voor je zoontje vind ik ook leuk, vooral Z8!!

    @ Lynn en Ise: Leuk geshopt bij Benetton!! Ben erg benieuwd naar het roze rokje! Nog even geduld, dan zal het hier ook wel in de winkels komen...

    @ Wonderteam: Leuke tuniekjes! Andere setje vind ik wel aardig, maar niet super...

    Hier de afgelopen dagen weinig tijd gehad om te shoppen, maar werd gisteren wel gebeld dat mijn Hema (1+1 gratis) bestelling binnen was, dus die heb ik wel opgehaald. En ben er helemaal blij mee! Heb denk ik nog nooit zoveel geshopt voor zo weinig geld...

    Dit is het allemaal:

    Twee jassen voor volgend najaar voor beide dames en een basic vestje voor de oudste.
     
  10. Elfje81

    Elfje81 Bekend lid

    3 jan 2009
    509
    3
    0
    Zes shirtjes voor de oudste voor de zomer.
     
  11. Elfje81

    Elfje81 Bekend lid

    3 jan 2009
    509
    3
    0
    Twee broekjes voor de jongste (voorjaar/zomer) en twee rokjes + een vestje voor de jongste voor volgend jaar winter.
     
  12. Elfje81

    Elfje81 Bekend lid

    3 jan 2009
    509
    3
    0
    En nog een jurkje voor de jongste! Was eigenlijk bedoeld als topje voor de oudste (is zelfs maat 110/116), maar de bovenkant is erg strak, dus ik denk dat hij doorschuift als jurkje voor de jongste! ;)

    Alles bij elkaar was het 64 euro! Echt geen geld... Daar koop ik normaal gesproken (nog niet eens) een setje voor, haha!
     
  13. Jo79

    Jo79 VIP lid

    6 mei 2007
    25.077
    3.866
    113
    @Wonderteam en Elfje, leuk geshopt, moet ook maar weer eens naar de Hema geloof ik!
     
  14. Glimlachje

    Glimlachje Niet meer actief

    Bakkaboe in me album. Rest volgt...dochter is ziek en wil alleen maar mama
     
  15. Diadeem

    Diadeem Fanatiek lid

    2 feb 2008
    4.378
    0
    0
    Super leuk zeg, ik hou van stipjes.

    Elfje: leuk zeg en inderdaad geen geld!!

    Wonderteam: Ik vind die tuniekjes errug leuk!!
     
  16. Jasminum

    Jasminum Fanatiek lid

    16 feb 2011
    1.088
    0
    0
    Elfje; erg leuk geshopt en geen geld zeg!!!
     
  17. Lynn77

    Lynn77 VIP lid

    29 dec 2007
    10.546
    1
    0
    Zuid-Holland
    @GLIMLACHJE Vind dat van bakkaboe erg leuk zeg!

    @Elfje: ook lekker geshopt!!
     
  18. Lynn77

    Lynn77 VIP lid

    29 dec 2007
    10.546
    1
    0
    Zuid-Holland
    @wonderteam: vind het gestreeptje tuniekje/jurkje het leukst!
     
  19. DJ Momo

    DJ Momo Fanatiek lid

    23 apr 2010
    4.523
    0
    0
    NULL
    NULL
    Leuke dingen zie ik weer!

    Pff het overkomt me niet veel, maar er is dus wat mis gegaan met een internet bestelling. Maat 116 geleverd. Das echt nog veel te groot. Vooruit kopen alas, maar dit slaat alles! Ben benieuwd hoe ze het oplossen.
     
  20. Lynn77

    Lynn77 VIP lid

    29 dec 2007
    10.546
    1
    0
    Zuid-Holland
    #3040 Lynn77, 7 jan 2012
    Laatst bewerkt: 7 jan 2012
    @momo: dat zullen ze toch wel netjes oplossen neem ik aan...ik heb ook weleens de verkeerde maat gehad hoor, toen mocht ik terug sturen en kreeg ik de goede maat.

    @hier nog setje billy&lilly geshopt, wikkelvestje, rokje en legging. Future sorry je hebt me geinspireerd en nu heb ik je nagedaan :D

    Oja komt omdat ik gisteren een bestelling binnen kreeg die niet mooi stond en dus retour naar de winkel gaat en ik daarom dus weer wat shopgeld over had :D
     

Deel Deze Pagina