ik kan zulke jurken ook niet aandoen bij mijn doerakje Ja als heeel netjes. Ze is meer een sporty type en daar ligt t zeker aan. Moet denken dat lynn opeens wit niet meer zo handig vind. Dat terwijl danique het prachtig staat en ik me maar afvroeg hoe houd ze het schoon? Nu een aantal maanden verder ga je merken dat het gewoon ook aan de leeftijd ligt. Ze gaan meer boeven en spelen en letten zeker niet op :-s
o zeker er zijn vaak dingen die ik ook pyjama vind. Zoals het mimpi setje met dat broekje. Sorry Lynn en je niet verdedigen. Hier zou hij totaal pyjama staan. Zo had kiezel dat afgelopen zomer ook vond ik. Haha zoals je al zei ieder ze ding en op c&o en z8 heb ik verder geen voorkeur meer.
Ik wil je ten eerste niet bekritiseren. Je mag ook verwoorden wat je vind. Ik snap dat het je stijl niet is!! Fijn dat je dat goed weet. Maar je hebt verschil tussen sweatstof en pyama. Daar komt heel veel tussen. Dat bedoel ik ermee!!
Ik denk dat we nu ook wat meer uit ervaring spreken, na verschillende dingen geprobeert te hebben, wat goed bij je kind past, wat je portomonnee leuk vind, en wat zelf ook nog eens een keer je smaak is. Ik vond kiezeltje vorig jaar zomer ook niet zo leuk,maar dit jaar vind ik het toch echt prachtig. Het is ook maar net of je je kind erin voor kan stellen of niet.En of de kleuren van een bepaalde lijn bij je kind passen. Ik persoonlijk ben bijv. niet zo´n VIngino-fan, terwijl toch hordes mensen ermee weg lopen. Maar mijn kinderen en Vingino, dat gaat gewoonweg niet. Wil niet zeggen, dat ik het bij een ander niet leuk vind. Ik zag bijv. een tijdje terug een Vingino met een ruitje, dacht ik, in de broekspijp, en die vond ik helemaal niet gek. En ik vind dat we gewoon eerlijk kunnen zijn, door te zeggen of we iets mooi vinden of niet. En gelukkig gebeurt dat hier
Over Jottum: geen grote Jottum-fan. Ik vind het vaak bij andere kinderen heel mooi, of juist heel lelijk staan Maar ik heb voor de gein in de sale bij Kleertjes in de zomer een overjarig blousje van Jottum gekocht, en hij is toch heel mooi. Alleen jammer dat het zo klein valt. Ik ben gek van blousjes, dus voor blousjes in de sale ga ik nu toch wel meer mijn oog richten op Jottum. Ik moet zeggen, dat LoffF ook na het wassen erg mooi blijft.
moet je deze nemen jingels! Welcome! | kleertjes.com in het echt is hij mooier! Heb hem nu ook gekocht.
echt niet lullig bedoeld maar als ik emma een kiezeltje jurk aan doe bijvoorbeeld lijkt het gewoon echt alsof ze een pyama aan heeft. Meerdere mensen zeggen dat. Terwijl het andere kindjes wel heel leuk staat. Het past gewoon niet bij dr.
glimlachje ik wil die met die strikjes en misschien die rood witte. Maar wacht wel tot de sale. Ik vind jottum echt veel te duur zonder sale. En hoewel het mooi blijft (zelfs als je derde of vierde eigenaar zou zijn) vind ik 200 euro voor een jurkje of 60 euro voor een blousje echt te gek. Wacht je 3 maandjes betaal je de helft.
tja, ieder zijn ding en ieder is anders he... ik snap het wel ergens, er was hier ook eens een discussie over of je je kind joggingbroekjes aan zou doen. Ik wil mijn kind niet elke dag in te nette kleding hebben, dat vind ik gewoon zelf niet prettig. De kiezeltje jurkjes zijn inderdaad van die lekkere zachte jurkjes, daarom vind ik ze juist fijn. ik heb die Bomba tuniek even bij Ro aangetrokken. ik vind hem haar toch wel mooi staan maar hij is te groot, zie vooral de tweede foto... ik hoop wel dat ze hem volgend najaar nog past...
ha, ik krijg gelukkig net de Cakewalk tuniek binnen met jeans van olliewood. Erg leuk! Is die uit dezelfde serie als waar Amy-Lynn haar verjaardagsjurk van heeft. Maar dan uit de mini lijn. De jeans is ook erg leuk, leuker dan op het plaatje. helaas ook mijn salarisoverzicht gekregen: niet shoppen deze maand! ik moest wat terug betalen van vakantiegeld omdat ik minder ben gaan werken, bij ons loopt dat van jan-dec terwijl je het in mei krijgt. zo bizar!
Ik moet stiekum altijd een beetje lachen wanneer mensen zeggen: "dat staat mijn kind niet". Uiteindelijk komt het toch neer op smaak en minder of het ene kind meer van de broekjes is dan van de jurkjes. Zie vaak zat kinderen waarvan ik denk, die outfit is het (net) niet. Maar als je erover denkt heeft dat vaak alleen betrekking op smaak. Zelfs al zou mijn dochter een propje zijn kan het dat ik smalle merkjes mooier vind. Dus alles staat wanneer JIJ het mooi vind! Maar ik geloof wel in wansmaak.....bleeeh.
Pfff ik heb alles ff doorgelezen...maar ga niet reageren, is teveel! Ik heb nog steeds niet geshopt. Ik vind de s&d jurk prachtig maar kan niet kiezen tussen de witte en de blauwe en 80 euro is best duur dus ik kan ze niet allebei kopen dus nu moet ik maar wachten tot ik een keuze kan maken. over wit: Ja mijn dochter is nu op een leeftijd dat wit gewoon niet zo handig meer is, afgelopen zomer ging het nog wel, maar ik merkte bijvoorbeeld dat ik haar de catimini jurk niet zoveel aandeed omdat hij zo wit was. Ik ben bang dat ze deze zomer gewoon echt overal inspringt dus vandaag dat ik toch liever voor grijs/blauw/roze en rood ga. Ik heb wel het e.e.a. wit van vorig jaar zomer sale gekocht. Over smaak valt niet te twisten en het maakt niet uit of je iets wel of niet mooi vind, als wij zelf maar tevreden zijn met onze aankoop. Ik heb wel favo merken, maar het ligt ook een beetje aan de collectie. Zo vond ik s&d van deze winter niks, heb er ook niks van gekocht, terwijl ik er normaal vaak super mooie dingen tussen vind zitten. Zelfde geldt voor Jottum: de laatste collecties vallen tegen vind ik en ben het wit blauw van Jottum wel een beetje bue nu... Alleen de jassen van Jottum vind ik altijd wel erg mooi, dus als er een mooie zomerjas tussen zit komt die hier wel! Nu Danique in 92 zit komen de merken Lofff, Porto azul en Pompom hier ook in huis, omdat ik die merken ook erg mooi vind. Niet altijd overigens. @Jingels: ik heb echt wel vaak iets gekocht wat ik later toch tegen vond vallen en gewoon weer op mp verkocht heb hoor.
Hoi hoi, heeft iemand nog een kortingscode liggen voor kleertjes.com? Die bij aanbiedingen staat werkt helaas niet meer.... Dankjewel als iemand er 1 heeft.
Hey meiden, Puck haar Muy malo jas is binnen, maar.... op de foto die ik bij Amazing kids heb gezien was hij grijs en nu ik hem binnenkrijg is hij toch echt heeeeel bruin... Volgens mij hadden we het gisteren nog over de fotokwaliteit bij AK... Twijfel nu een beetje wat ik moet doen. Het bruin staat wel mooi bij Pucks blonde haartjes, maar ze heeft 0,0 kleding in bruintinten, maar ja is dat wel noodzakelijk?? EVen een foto bijgevoegd van AK
En zo ziet hij er in het echt uit. Kleuromschrijvingen zijn hetzelfde... Heb sowieso een slechte shopdag. had laatst via een esale bij Vente-exclusive allemaal Desigual spulletjes gekocht. Al een week of drie geleden. Geld overgemaakt, bericht gekregen dat het besteld is en geleverd zou worden vanag 19 december. Krijg ik vandaag een mailtje dat alledrie!! bestelde artikelen (jas, rok en jurk) niet leverbaar zijn... Dikke pech voor Madeliefke...
madeliefke wow wat een verschil! ik vind hem eigelijk in het echt mooier dan op het eerste plaatje. Ik zou sowieso wel even een mailtje met beide fotos naar ak sturen. Ik vind het zelf niet noodzakelijk dat een jas bij de kleding past (moet niet afsteken natuurlijk) maar emma krijgt dr speeljas (knalroze) bij al haar kleding aan en haar donkerblauwe jas ook rustig bij zwart of bruin
@madeliefke..het is idd. wel een hele andere kleur. Ik ben een miep wat jassen betreft zou het dus heel lastig vinden om een bruine jas te dragen als ze niets heeft wat er bij past, ga daarom ook vaak safe voor zwart. Heb wat dingetjes in album gezet die te koop zijn... misschien dat er wat leuks voor je bij zit.