@ Bloempje, moeilijk he. heb je wel al ideeen? Ik ben er denk ik wel al uit, nu vriendlief nog Die gaat nu pas denken...
Ik heb maar 1 naam die ik leuk vind, maar die vind mijn man niet zo leuk. Ik hoop dat hij er nog aan went...
Ik vindt die linker jurk helemaal geweldig! is die van Ter Stal? ken ik niet.......zoja, ff zoeken waar die winkel zit. enig idee of maat 80 er ook van verkrijgbaar is of is het een collectie die bestaat vanaf 92.
Mannen zijn soms zo lastig he, Ik had het ook ik zat vast aan de naam Nina....maar mijn man vondt het niet leuk voor als ze ouder is. en hij wou echt niet toegeven. uiteindelijk zijn we er wel uitgekomen. Ik vondt zoveel namen voor een meisje leuk, voor een jongen had ik maar 2 namen dus dat was makkelijker geweest hahaha. Succes!
Ik had wel een aardige lijst met meisjenamen, jongensnamen vond ik moeilijker...het grappige was dat de jongensnaam bijna het omgekeerde van de meisjesnaam was, en allebei evenveel letters. kan het hier wel zeggen Danique Milou heet onze dame en als ze een jongens was geweest zou ze Milan Dominic hebben geheten.Was totaal niet bewust hoor, ik kwam er later pas achter dat de namen zo op elkaar leken! meisjeslijst (mijn lijst maar Maurice vond alleen Danique, Dani en Milou mooi): yinte dani danique milou marijn Joëlle Noëlla demi eva dominique erin Linn
Leuk, die kwam ik laatst ook nog ergens op een site tegen, zowel mijn zus als beste vriendin waren zwanger en wisten niet wat het werd, als het meisjes waren geweest, dan had ik die gekocht! Maar mijn zus is net bevallen van een jongen en mijn vriendin blijkt een jongetje te krijgen, er zwieberde opeens tijdens de echo duidelijk iets door het beeld . Dat Jottumjurkje is ook gaaf, maar wel errug duur. Meisjesnamen, L. had Myrthe geheten als het een meisje was geweest. We wisten bij beiden niet wat het zou worden. @Diadeem, het witte ding is meer een soort vestje. Eigenlijk wou ik een witte bolero, maar toen kwam ik deze tegen en vond hem toch ook wel erg leuk, het is dezelfde soort stofje.
Altijd lastig met namen.. Hier waren wij het gelukkig redelijk snel eens, ik vond de namen die ze hebben mooi en heb manlief de kans gegeven een leukere naam te vinden maar dat is hem dus niet gelukt . Jongensnamen vind ik wel moeilijker, heb nog wel een meisjesnaam.
ik vind dat persival bolerootje ook leuk. Hoeveel was ie? Moet ik nou weer helemaal naar bussum rijden (zucht)
Jasje H&M: mijn dochter is niet van 2012 hoor maar van september 2010. Ze draagt nu voor kleding 86 en 92. Winterjas H&M vergelijkbaar model had ik eerst 92 besteld maar die bleek te krap dus geruild voor 98 (zie foto). Omdat die goed zat heb ik maar weer 98 besteld..... en zit weer niet verkeerd hoor!
@namen, hier waren we het snel eens. Jongensnamen vonden wij wel makkelijker. We wouden wel graag "engels" klinkend. Dit omdat mijn man schots is en dat vonden we wel wat leuker @jo, wat een leuke bolero zeg! Staat super zo
Ja, ze hadden hem ook in het roze, wie weet ook wel in het donkerblauw, maar ik had wit nodig, dus verder niet gekeken. Hij kost 14,95 Euro. @Mariomama, lief jasje zeg!
@diddl en geke, bedankt voor de sterkte . Had ik wel ff nodig hihi. Gelukkig vannacht heel erg goed geslapen en manlief had me laten liggen tot half 11 dus ik voel me weer een compleet ander mens ! @namen... hier liggen er al 4 klaar (allebei de meiden krijgen weer een dubbele naam! Lynn, wat leuk ik zie een Joelle en Noella voorbij komen! Hier hebben we een J.oanna E.lena (roepnaam J.oella) en een C.henoa A.bigail, roepnaam C.henoa (vond ik achteraf toch handiger als de roepnaam ook de eerste naam was. Voor de echt speurneuzen onder ons is er een topic te vinden met meidennamen, waar de namen van onze tweeling in staan haha. En voor de niet speurneuzen onder ons, gewoon nog een paar weekjes geduld hebben : haha.