ontzettendtrotsemama vind het inderdaad een hele opgave om 4 kindjes in de groei te hebben in deze tijd.... maar denk dat je er met gezond verstand heus wel uit zal komen. gaat jullie vast lukken
@ Mirell, welkom terug!! Ook flink verwend dus, leuk hoor!! Leuke fotos, staat mooi die vlecht zo! @ Jo79, altijd leuk als je het zomaar erbij krijgt! @ OTM, dat klinkt toch best heftig hoor. Hier ook geen omas die oppassen hoor. Dus dan is idd de opvang een grote kostenpost voor 3 of 4 kids als je wilt/mowt blijven werken. Idd ook de vakantieopvang erbij voor als de oudste naar school gaat (en VSO/TMO), hier komen we daardoor bijna even duur uit als het KDV.
Mirell, dat ziet er heerlijk uit OTM, is een gastouder bij je thuis geen idee, ben totaal niet op de hoogte van de kosten want ik heb geen opvang nodig. Hoor alleen wel eens dat gastouders goedkoper zijn dan kdv
zeker met 4 kinderen zou een gastouder wel eens goedkoper kunnen zijn dan het kdv. maar het is niet altijd makkelijk een goede te vinden. hier ook dure kinderopvang met BSO voor Jo. Ach, gelukkig nog maar 2 jaar dan mag Ro ook naar school en wordt het weer ietsje makkelijker. ik wacht met smart op het belastinggeld zoals wel meer met mij las ik in de lounge. Maar snap het hoor OTM, met 4 kindjes is het echt wel even budgetteren natuurlijk. Vind het wel verstandg van je dat je dan hier wat minder komt want je kunt hie rgoed hebberig worden Mirell, lekker weer hadden jullie! komend weekend minder..
lekker hoor mirell, zo vaak op de camping. otm, lijkt mij ook niet makkelijk met zoveel kosten voor 4 kleintjes. Een gastouder is misschien wel een optie, die zijn een stuk goedkoper dan een kdv. Jammer dat je niet in de buurt woont, had ik niet meer verder hoeven zoeken, dat zat ik meteen aan mn max
@clinique en droge huid krijgen. ik gebuik zelf de mildste (nummerloze) lotion. Als ik de lotion gebruik die officieel bij mijn huidtype hoort (no 2), dan is mijn huid een stuk geirriteerder. Ben vooral fan van de oogcreme, en de mascara. Nu overigens stapelkorting bij ici paris, dan is het aardig richting amerikaanse prijzen aan het gaan!
Misschien kunnen wij bijspringen ik wil kleding die ik soms weggeef best voor verzendkosten naar je verzenden! Heb nog wel wat bakkaboe! Laat maar weten via PB
@meiden, wat super lief van jullie! Ik zie jullie ook echt als mijn (shop)vriendinnetjes. Het is inderdaad een hele opgave 4 van die kleine meiden, niet alleen in de dagelijkse zorg maar ook financieel. Lief dat jullie meedenken! Ik heb al een gastouder waar de meiden naartoe gaan, echt een hele lieve fijne vrouw van inde 50 op een boerderij. Ik zie haar als mijn moeder op het dorp zeg maar, en vetrouw haar mijn 4 meiden toe. Ik had ze eerst ook op het kdv, omdat zij nog meer kindjes had en geen plaats voor alle dagen voor die van mij. Mijn oudste gaan nu 3 dagen in de week, en de tweeling gaat straks eerst 2 dagen in de week. Ik heb nog behoorlijk wat vrije dagen, en kan tot en met oktober 2 dagen per week werken. In eerste instantie zou er een gastouder aan huis komen voor de tweeling, maar ik ben blij dat ik na een hoop gezeik van haar af ben... pffff ze had zelf volgens mij een kloteleven, en wilde nog meer kinderen maar haar man niet. Probeerde ze in mijn gezin het geluk te zoeken... Ze noemde de tweeling "mijn kleine meisjes" nou dat gaat mij veel te ver! Ook deed ze alles wat ik deed... had ik wat nieuws voor J. gekocht, kocht zij het ook.. Mijn meisjes lopen op roze klompjes.. die van haar inmiddels ook. Haar jongste dochter is net zo oud als J. vandaar. Jullie begrijpen dat ik helemaal niet goed van haar werd.. Ze bedoeld het vast goed hoor, maar ik wil haar echt niet in mijn huis, op mijn kinderen laten passen (sowieso gaan mijn kids daar ECHT niet heen!) brrrr. Stoppen met werken is helaas helemaal geen optie.. dan kunnen we de tent wel verkopen . En ouderschapsverlof is bij ons allemaal onbetaald.. n aangezien de vergoeding van de belastingdienst eraf gaat... heeft dat helaas ook geen zin. Gelukkig ben ik assistent accountant en kan ik alles bijna van te voren berekenen, en uitpluizen. Ik weet dus precies wat waar te halen valt en wat het voordeligst is. (soms heel handig, soms erg frustrerend haha). Maar goed. Heb net even de kasten flink uitgeplozen en foto's gemaakt dus ga vandaag maar weer eea verkopen wat ze weinig dragen.
Tuurlijk....wat een snoepies! En shop-a-holic zijn is vaak natuurlijk stiekum een beetje teveel kopen De meiden zijn ook gelukkig zonder dat je teveel kleertjes voor ze gaat shoppen!!!
Ik ben in LOVE Wel fijn dat je je beroep mee hebt qua finacien uitspitten. Mischien een idee om vanuit huis bijv administraties voor zzpérs te doen, de meeste klussenbedrijven hebben wel verstand van buizen en moeren maar niet van boekhouding. Of bijvoorbeeld belastingfomulieren in te vullen voor mensen tegen betaling.... is nu net te laat, maar misschien volgend jaar.
Pfoe het isnallemaal wat hè! Wij hebben ook onze grote 7 persoons auto weg gedaan en we kunnen dus niet met zijn allen weg, maar het scheelt zo veel in de kosten Ik hoop dat jullie er uit komen
OtM> oo heerlijk ja want een wonders he. Lache jij als acount die alles zo goed weet. Handig nu met al dat gekloot van de regering ja. Wat dacht je van de aflossingsvrije hypotheek!? Wij zijn volgend jaar ook de sjaak dan. We hebben een deel aflossingsvrij. En ouderschapsverlof teruggave via de belasting valt weg hoorde ik. :-s mirell> ooo die bloem in haar haar met haar vlecht. is het een klipje? vind hem leuk staan! Wil ik ook!
yes bevestiging gehad dat me belastingcentjes komen!! Kan ik mooi oppotten als straks, naar alle waarschijnlijkheid, me MRI scan komt die ik tot me eigen risico, (deze sukkel had dit jaar 400 euro gedaan want ziek ben ik amper en het ziekenhuis zie ik alleen als ik op bezoek ga) moet terug betalen.
met t weekendje weg vertelden mijn schoonzussen van dit merk. Kende het van naam maar omdat het rete duur is heb ik het nooit genomen. hmm moeite waard. Ik ben een dr van de hoog fan
mariomama> o leuke jurk. Heeft debby die ook gehad? Komt me bekend voor. Ik zoek ook een rode legging. Alleen maat 98.
@OTM, wat een schatjes ja! Oh, die gastouder die je eerst had klonk inderdaad een beetje 'eng', dat wordt gewoon te persoonlijk.