Lynn, nee, niet dat jurkje. (hoewel me dat leuk lijkt hoor!) De Benetton winterjas en jottum jurkje voor de winter. Maar ik mag pas weer als mijn salaris van mei er is
Ik heb hier de Acorn KinderJeans voor jongens - Pants denim Acorn En die valt breed! Dat is een soort chino. (helpt misschien kiezen...)
wonderteam> Hier 2 dagen amper. Dag voor de vakantie kreeg ze het. Ik kwam er snel achter dat ze pokjes had. Dag op vakantie zat ze mwahhh beetje onder. De dag in het park?! Herkon me kind niet meer terug zo zielig Toen was het nog een dag ellende en vanaf dag 5 begon het in te drogen, de eerste pokjes en kwam niets meer bij. Sterkte.
@pokjes, ik hoop dat Ro ze ook niet te heftig krijgt. Jo was er wel ziek van en zielig maar had niet veel pokjes.(wel twee keer gehad dus! Met 9 maanden en met 4 jaar)
@Geke: oh oke nee dat wist ik nog niet Jurkje Jottum heb ik trouwens een pb over gehad dus weet niet of ie dan nog te koop is @sweetbel: tnx voor de adv.
Mirell, heb je een leuke avond gehad gisteren? Bedankt voor je tips en reacties, idd met spijker of met lichtgrijs is denk ik ook leuk.
W ij hebben een drukke middag achter de rug,en zoonlief is lekker verwend. Foto in album. Dinsdag is íe echt jarig, maarja dan is iedereen natuurlijk te werk of op school.
hihi. ik zit nog bij de peuterkleding te kijken! heb nu deze modellen besteld: Kleuterkleding Broeken voor jongens - Pants woven Raven (in donkerblauw - moet kleur even in het echt zien en in het olijf) Kleuterkleding Broeken voor jongens - Pants woven Checkmate (in grijs en olijf - van de 2 olijf gaat er dus minstens 1 terug, even kijken welke kleur /model mooiste is) Kleuterkleding Broeken voor jongens - Pants sweat Journey (in grijs) Kleuterkleding Broeken voor jongens - Pants woven Emperor (in zand - denk dat ik dit model te simpel vind, ben altijd meer van de stoere zakken) en vind deze nog erg leuk: Kleuterkleding Broeken voor jongens - Pants woven Dario (in wit) Kleuterkleding Broeken voor jongens - Pants woven Emory (deze kleur blauw is vlgs mij mooier dan die ik besteld heb) en vond deze bij nader inzien ook wel leuk maar vergeten te bestellen dus (mss morgen klantenservice bellen of ie er nog bij kan!?) Kleuterkleding Broeken voor jongens - Pants denim Conroy ohja, en de trui, die moet ik ook even in het echt zien (kleine plaatjes op die site!) Kleuterkleding Truien voor jongens - Pullover Doors en net bij WE nog eea besteld, oa maffe panty's voor mezelf (met zilveren sterren en gouden stippen!)
en ja, pakjes ontvangen is altijd superleuk, alleen nu dus al 2 onderweg, en laat het op kantoor komen, omdat ik t/m donderdag aan werk ben. schaam me nu al kapot (en vorige week had vent al 2 pakjes opgevist... ook WE en dat z8 pakket waar ik morgen nogmaals achteraan moet. had gemeld dat er eea mis was gegaan, niets meer gehoord. naja, weekend natuurlijk).
Dj momo, panty's klinken leuk!! Ga zo even zoeken! Leuke kleertjes voor Sjaak. Lynn, ja kobalt is wel leuk denk ik.. Moet ik even een legging zoeken in die kleur!
aantal zaken is voor de winter he! dus denk nog niet dat alles al past! de panty's staan hier: Leggings & Panty's - WE Fashion heb er gelijk maar 2 besteld (voor geval ze in echt ook leuk zijn, heb ik een reserve! hahahah) denk dat ik die andere 2 noppies ook maar bestel, ben al zo'n zeikerd met broeken, als ik er nu een stel zie moet ik maar mijn slag slaan hahahaha.
Mijn slag geslagen want ik wilde ´m heel graag hebben. Dit jaar in donkerblauw, voor volgend jaar in ´t rood en een maat groter. S&D Le Chic Shirt 22015437270 - Detailgegevens van Kinderkleding, babykleding en feestkleding online
leuk geshopt!! Ik ga er binnenkort ook eens voor zitten voor ons mannetje! voor dochterlief uitgeshopt