Weet iemand buiten kleertjes.com nog een winkel die molo voor jongens verkoopt? Had een leuk shirtje gezien, maar is daar al uitverkocht.
oef, leuke winterjas gezien, zwaar afgeprijsd.. (20 euro) voor volgend jaar? maar is de maat wel goed.. het is een 86. zoonlief is tot op heden heel gemiddeld van gewicht / lengte. zit nu in maat 68.
jammer shannen.. er waren er hier dacht ik een paar op zoek naar de rode jurk die iemand anders ook had gekocht (sorry weet even niet meer precies wie)
dj momo ik zou het risico niet nemen. Mijn dochter zit nu 80//86 en is een jaartje ouder dan jouw zoontje. En dan is de winter al bijna afgelopen.
en volgt zij een beetje de groeicurve? (hihi, dacht eerst dat je bedoelde dat hij te klein zou zijn, maar je bedoelt vlgs mij te groot!)
hmmm ze is iets kleiner dan gemiddeld maar volgens mij staat maat 86 wel ongeveer voor 18 maanden en maat 92 voor 2 jaar.
Mijn zoontje is bijna 1 en zit net in maat 80, dus 86 voor 1,5 jr zou wel kunnen denk ik. Maar hij is bovengemiddeld. Dus als je zoontje wat kleiner is zou ik het niet doen.