Ik wijk af, maar ik vind Maya of Maia leuk! Hoorde laatst Luza, vond ik ook wel bijzonder klinken. Net iets specialer dan Luna of Liza. Een naam met een M is wel leuk, 2x O en 2x M. Ideetjes: Mirla/ Mirle Méra Madée Maura Marli
Ik heb Luna gestemd! Lily vind ik te Engels en 'netjes' aan doen naast je jongens. Zou er dan eerder Lili of Lilli van maken! Staat wat vrolijker en hipper naast de anderen. Luze vind ik overigens ook erg leuk. Ik ga verder nog even nadenken of ik ergens op kom
Zei ook klinkt ''ook'' goed. Coco Sofia vind ik zelf het net niet hebben. Coco Filippa dan nog beter. Al vind ik de betekenis van Filippa niet zo leuk. Of je moet echt zelf into paarden zijn. Maar doet er natuurlijk niet toe jullie moeten uiteindelijk iets kiezen waar je je goed bij voelt. En je bent er al 3x uitgekomen samen dus twijfel er niet aan dat het helemaal goed komt.
Anders misschien: Riva Nimme Madé Lexa/Lexie Esra Jules Lulu Pixie Mikki Lova Resa Scottie Zaza Lorin Phlox Quinn Kaia
Scottie vind ik heel leuk op papier maar echt heel lastig uit te spreken. Als ik dat zeg dan klinkt het enorm lomp op z’n Nederlands. En op z’n Engels / Amerikaans vind ik ook niet klinken uit mijn mond!
Lily stond hoog op mijn lijstje als we nog een meisje zouden krijgen, dus voor die naam gestemd En wat leuk zeg een meisje na drie jongens! Een kers op de taart haha
Ziva gestemd, leuke, mooie en niet veel voorkomende naam, net zoals je jongens. Coco wel een leuke naam voor een baby, peuter, kleuter, maar als volwassen vrouw... nee. Maar uiteindelijk is het jullie eigen keuze!
Misschien Mayla nog als combi van de genoemde Maya en Mayra? Maar stiekem ben ik ook bevooroordeeld, want ik heb een Mayla maar dan met een N als beginletter. Verder vind ik Ziva mooi bij de jongensnamen!
ik vind zelf eigenlijk Coco echt vreselijk. Ik ken dus een vogel die Coco heet en heb dus die associatie (Loco Coco noemen we die vogel ook wel ahha) Maar miné vind ik echt prachtig. En ziva.