Nou dames de titel zegt het al! Lemmy wordt 1 jaar! Eerst dacht ik iedereen gewoon telefonisch uit te nodigen maar nu twijfel ik weer! Een kaartje lijkt mij ook erg leuk! Show jullie kaartje! Waar heb je het kaartje besteld? Of heb je het zelf gedaan? En een leuke tekst/gedichtje? Ik denk aan een fotokaart met ongv. 4 foto'tjes en een leuke tekst! Iemand anders nog een bijzonder idee? Alvast bedankt!
Komt ie... Mannetje is net jarig geweest, feestje is aanstaande zaterdag! Fotoshoot / cakesmash gedaan met vriendin (amateurfotografe), taartje zelf gemaakt (ivm koemelkallergie), stoere kleding aan, uiteindelijk de leukste foto's uitgezocht, kaartopzet gemaakt met photoshop en besteld via kaartje2go! En aan de linker(binnen)kant zat dan nog een enkele foto... Had trouwens van tevoren meerdere versies gemaakt, dus als je nog ideeën nodig hebt spam ik je hele topic wel vol!
Dit was de verjaardagskaart van mijn dochter. Inmiddels heb ik er heel veel kaarten gemaakt voor vrienden en kennissen. Kaarten ontwerpen is echt mijn hobby geworden en heb er zelfs een site voor gemaakt.
Wow mango!! Hartstikke leuk!!! Spam me maar vol hoor!!! Oooh ik heb nog ff en ik vind 'm wel erg leuk!!
Die is gaaf!!! Die ga ik even onthouden!!! Als je het goed vind sla ik hem even op op mijn pc als voorbeeld
Ik heb even geen foto van de laatste versie, maar we hadden deze, en dan stond er in de fotootjes de tekst 1 dag oud, 1 mnd, 2mnd, enzv t/m 11 mnd. Achterop stond de tekst: Hoera, ik ben al weer bijna 1 jaar! Komen jullie dit met mij vieren op ..... Het feestje duurt van 12.00 tot (ongeveer) 18.00 uur. Groetjes, David Het kaartje had ik gemaakt via Kaartje2go. @Mango, die van jou vind ik briljant zeg!
Wij hebben deze foto met de volgende tekst; Lieve familie en vrienden, Op zaterdag 13 oktober 2012 word ik alweer 1 jaar! Ik wil dit graag met jullie samen vieren. Je bent welkom tussen 13.00 en 17.00 uur. Wil je even laten weten of je komt? Een knuffel van S.ophie Mijn verlanglijstje; p.s. Mijn mama viert op deze dag ook een klein beetje haar verjaardag J
Liedje ik dacht dat ik het al gevraagd had maar niet dus! Mag ik ook jouw site ? Verder nog iemand met leuke bijzonder ontroerende tekstjes? Ik wil wat bijzonders
Mama heeft tranen in haar ogen Zij zegt dat de tijd voorbij is gevlogen Papa en ik zijn hartstikke druk Wonder en Flo maken de ballonnen stuk Allemaal staan wij een beetje paf Op 21 December ben ik baby af Een dreumes ben ik dan ! Kom jij het vieren met mij als je kan? of Dag mijn lieve baby tijd Ik heb van jou genoten Nee ik heb echt geen spijt Maar ik heb nu besloten Dat het tijd is om op te groeien En dat wil ik vieren met jullie allemaal Met mijn taartje zal ik knoeien Hallo dreumes tijd hier ben ik met veel kabaal!! Wonder en Flo zijn de katten die iedereen kent Show jullie tekstjes !