Elegance ja ik dacht dat hebben ze zo laten zien maar dan is het idd een meisje! Je ziet duidelijk 3 streepjes! Grappg dat dat haar duimpje is
dit is mijn 20 weken echo!!! ze zag drie grote streepjes en geen piemel en balzakje, maar ze was nog niet zeker van het geslacht. het was een beetje moeilijk te zien want de baby had de beentjes dicht. ze zei 90% een meisje. maar adviseert om nog eens naar te kijken. wat denken jullie???
@2zoet: Geen idee! Vind het niet zo'n duidelijke echo eigenlijk.. Hier een foto van de geslachtsbepalende echo met 16 weken en 3 dagen. De echoscopiste was er vrij duidelijk over. Maar ik twijfel af en toe nog zo! Vooral als ik overal lees dat een jongen en een meisje nog erg op elkaar lijken met deze termijn. Hoe groot zou nou de kans zijn dat ze het fout had met deze echo?
Ja, in Lommel inderdaad, maar ze twijfelde bij de eerste echo dus dat was erg jammer! maar ach kan gebeuren he
Ik heb trouwens vandaag nog een echo gevonden waarop ik het geslacht denk te zien! En alle beetjes helpen om mijzelf te laten overtuigen dus kunnen jullie er misschien ook naar kijken? Samen met de vorige echo vind ik het toch best overtuigend.. Je ziet op deze echo het kindje met de voetjes onder de billen. (Kindje wipt zichzelf omhoog.) En daardoor kun je een beetje van bovenaf op het geslacht kijken.
Hmm vind ze niet echt duidelijk. En bij ons hadden ze het mis met 18 weken, was een meisje maar is toch echt een jongen.... Deze is met 18 weken
@Lara: Whehe.. Ik zeg: Echo-foto's goed verstoppen en later als chantage-materiaal gebruiken als hij 16 is!
@lara, wat fijn dat ik je echo mocht bekijken. bedankt!!!! je echo lijkt erg veel op mijn echo ook 3 strepen waarvan het middelste streep ietje langer is. ik begin ook te twijfelen. misschien toch een 3d echo... geeft meer zekereheid ..
@ machsdoch , ik vind jouw echo ook niet zo echt op meisjes echo lijken. ik zie ook een lange streep in het midden. 3 strepen betekent niet altijd een meisje. dus ik zou alsnog een echo laten maken!
Ze was bij ons 95% zeker van haar zaak, maar bij de 20 weken echo was het ineens, ja overduidelijk een jongen Dat lag ook meer bij mijn gevoel, maar ze was er zo zeker van haha, ben wel blij dat ik nog niet alles roze had gehaald...