Hier heeft dochterlief half april een bob kapsel aangemeten gekregen, onderaan was het toen ook slierterig. Ondertussen groeit bij haar haarlijn weer nieuwe haren die nog lang niet 'bij' zijn, waardoor het haar al snel heel wild lijkt.....
Woow bloem Cygnet herken het helemaal, maar ik vind dat krul haar juist wel leuk. Dat haar waar elastiekjes uitvalt (zoals bij mij ) vind ik niks. En met krul haar kan je zoveel, afro, staartjes, vlechtjes die goed blijven zitten. Alleen t kammen dat vind ik wel een ramp. En daarom heeft mijn dochter net als Eylem haar dochter in de nacht haren vast.
Hier mijn dochter Ze heeft ontzettende mooie pijpenkrullen.. Wat wel veel werk is en natuurlijk ook vaak klitten heeft. Maar ik vind het prachtig.
Hier, helaas, twee meiden met vrij dun haar. Redelijk steil allebei, maar soms lijkt er toch iets slag in te zitten. Ik heb bij allebei gewacht met staartjes tot het een beetje naar de zijkant kon. Ze hadden dus best lang een 'jongenskoppie' (soms met speldje, maar de jongste trok die er altijd vrijwel meteen uit), maar palmbomen in het haar vind ik niet zo'n succes. En bij de jongste kon er met anderhalf jaar (met een heel kort bobje) ook al best een vlechtje in, ideaal om haar haar uit haar gezicht te houden:
Wauw, mooi lang haar! Mn dochters haar is nog gewoon erg kort, hoewel ze al bijna 3 is. Lily81: dat is dus net als bij mijn dochter: er groeien wel nieuwe haren bij de haarlijn, maar voorin komen ze net tot haar ogen en boven de oren is het ook ca 10 cm. Het kan net niet bij een staartje. In haar nek krult het heel erg op en zit dus ook altijd "los", omdat het nergens bij valt. Die haartjes zijn nog nooit geknipt. Wellicht Wordt het naarmate het bijgroeit daardoor wat voller. Ik heb zelf ook heel fijn haar, maar wel heel veel en heb een dikke paardenstaart. Mn man heeft hele dikke haren, ook met slag. Lekkere mix is die dochter van ons dus Qua dikte zou het toch wel goed moeten komen zou je denken maar geduld is een schone zaak.....
Juist omdat het zo dun en fijn is, laat ik het bij mijn dochters wel knippen. Duurt het wel langer voordat het in een echte staart kan, maar het ziet er wel een stuk voller uit. Ik doe ook wel eens van die 'staartjes aan elkaar': mini staartje heel erg naar voren, dan staartje iets er achter waar dat eerste staartje samen met wat nieuw haren samen komen en dan eventueel nog een staartje daar weer achter waar ook het staartje en wat nieuwe haartjes weer samen komen. Met heel kort haar is het soms ook makkelijker om ipv een staartje twee staartjes te maken met een middenscheiding. Dan hoeft het haar niet zo'n lange afstand te 'overbruggen' voor het bij het elastiekje is, als je begrijpt wat ik bedoel.
http://www.mamaliefde.nl/wp-content/uploads/2014/05/dreumes_staartjesupsidedown-640x426.jpg Dit, maar dan de andere kant op. Van boven naar beneden dus en dan in het klein, dus met veel minder haar en ik eindig al ergens boven op haar hoofd.
Hier ook een meisje met heel dun stijl haar. Kan er niets mee worden helaas. Alles wat er in gaat, glijdt er binnen een half uur weer uit. Niets aan te doen, hoop stiekem dat het nog iets dikker wordt. Ik heb zelf mega dik en veel haar en man ook wel, dus misschien. Dus hier maar weer een bobje laten knippen. Ziet er met dat dunne haar toch het meest verzorgd uit en ik vind het haar leuk staan.
Staat ook leuk Suus! Mijn dochter heeft dun haar en afhankelijk van het weer, heeft ze krullen of alleen slag. Gelukkig lijkt het door die krullen dat nog alsof ze aardig wat haar heeft. Ze heeft het meestal schouderlang, soms een tijdje langer. Heel lang laten we het niet groeien, want dan wordt het zo piekerig en gaat het klitten. Ik heb eens zo'n workshop gedaan met invlechten, knotjes maken en andere kapsels voor meisjes, daar doe ik nog regelmatig wat mee. Als je eenmaal doorhebt hoe het werkt, valt het wel mee om het haar zo te doen.
Mijn dochter heeft ook superdun haar. Kan er niks mee. Ik vind zelf een bob het leukste staan maar na de laatste keer wil ze het echt niet meer 'kort' maar juist lang haar. Zo jammer vind ik, maarja.. ze is nu 6,5jr en ik vind dat ze er zelf ook over mee mag beslissen. Het is haar haar tenslotte. Het liefst heeft ze het los, maar dat is echt geen gezicht.. Na een uur hangt het in slierten om haar gezicht. We hebben dus de afspraak gemaakt dat ze het wel lang mag maar dat er ze dan wel iets in haar haar moet. Dus of een staartje of een of twee vlechtjes. Gelukkig gaat ze daar mee akkoord.
zo ziet het er nu uit het is nu iets langer kan niet veel met haar haar ze heeft slag en met staartjes vlechtjes het springt er altijd uit. Fijn dun maar slag wel mooi het ziet er hier uit als een bob. Bij haar staat het zo ook erg leuk moet ik zeggen. P.s is geen wijn haha deze foto is genomen tijdens de vakantie ze had van oma cassis in een wijnglas gekregen. ( weet niet verantwoord maar was zo leuk om dat met haar te doen ze genoot, oma had wel wijntje.) en samen proosten.
Vind die krulletjes zoooo leuk!! Onze dochter heeft (nog?) erg weinig en dun haar. achter ook nog een kort plekje van het liggen. als ze aan het eten is mag ik met haar haren frunikken. meestal maak ik 1 of 2 staartje. nu twee invlechtjes geprobeerd
Dat ziet er idd mooi vol uit!! Maar volgens mij heeft jouw dochter vooral erg steil haar, het oogt helemaal niet zo dun eigenlijk?! Ik gok als ik het korter laat knippen bij mijn dochter dat het nooooit zo vol gaat lijken!!
Dit is mijn dochters haar. Het is erg vol en achterin heeft ze 2 pijpenkrullen, verder een beetje slag onderin en bovenop steil Laatste tijd vlecht ik het heel vaak in, dan begin ik rechtsbovenop haar hoofd en dan via de zijkant naar links beneden zeg maar en dan in een staartje eindigen. Zal morgen eens een foto maken. Mama's die niet kunnen invlechten: ik kon het tot 6 weken geleden ook nog niet. Heb geoefend geoefend geoefend. Youtubefilmpjes bekeken en een ochtendje een vriendin uitgenodigd die het wel kon. Televisie aan en invlechten maar. Nu maak ik 2 invlechten in nog geen 10 minuten en als ik haast heb maak ik vaak 1 invlecht en ben ik nog geen 5 minuten bezig. Ik vind het gewoon leuker staan als een staartje plus dat je weinig last hebt van piekende haartjes. Dus: oefenen!! Los haar vind ik persoonlijk niet leuk bij mijn dochter doordat het zo raar valt. Maar op de foto waarop ze deels los haar heeft (klein invlechtje) was ze bruidsmeisje en dit was de wens van de bruid dus daar moest ik natuurlijk wel aan voldoen
Dat staat heel erg mooi! Maar jouw dochters haar is dan ook wel stukken langer! Maarre.... 10 minuten....?!! Zo lang krijg ik mn dochter niet stil hoor! Ze vindt staartjes maken wel leuk, maar na max 2 minuten wil ze weer verder spelen