Mamavanamber, moooi kamertje zeg! Ook qua kleuren en materialen is die troep echt mijn smaak Waar heb je die stok aan dat touw gehaald? Vind m supervet! En die berenhoofden zijn ook gaaf zeg! Alf, jouw kamertje had ik al gezien, ook mooooooi! Wij gaan zaterdag aan de slag voor mijn grote meid. Babykamer is dus kwestie van doorschuiven. Voor wie hem wilt zien, in m'n album!
mamma van amber en alf, supermooie kamertjes. En juffie wat knap en zo gaaf dat je dit zelf gedaan hebt. Leuk!
Wat cool juffie! Echt super knap.... @Alf.. wat mooi.. ziet er echt mooi uit.. @Mamavanamber.. wow.. ook zo mooi..! Ik hou ervan.. zo kan ik echt inspiratie op doen...
Mijn babykamer ziet er vergeleken met al die kamertje wel heel erg doe het zelf uit hahahaha de muur naast de deur (groen) en de muur die daaraan aansluit (wit)
De muur tegetover het bedje (wit) en de muur die aan de andere kant van de deur zit(groen). Overigens heb ik de Wijze varen nog niet af en de muur met de woezel en pip aan de ballonnen is ook nog niet helemaal af.
Ik vind hem anders megaleuk Jamietje, lekker vrolijk, echt wat kindertjes leuk vinden, ik weet zeker dat als mijn kids zouden binnen lopen daar dat ze meteen geweldig zouden vinden (zelfs nu nog!) dus toppie hoor!!!
Jamietje, Mijn kamertje is dan rustig, ik hou ook wel van dat kleurrijke van jou hoor! Ben alleen zó a creatief qua zelf iets maken... Juffie, jij bent ook al zo creatief, echt heel mooi!
Leuk meiden Hier is ie bijna af. Ik lees al eventjes mee. Wij zijn iets meer uitgesproken in onze stijl denk ik. Iedereen maakt er zo'n werk van... Alleen dát is al supermooi Alvast een voorproefje van het behang. De ene kant is behangen met print en de andere kant is glasvezel met witte verf. Vloer is taupe laminaat.
Mooie babykamer! Wij zitten er nu ook voor te kijken aangezien onze meubels in de woonkamer ook van de glossy serie zijn