Overigens heb ik van de prenatal wel witte hangers met broekklemmen. Mijn hele kast hangt er mee vol! Ik dacht gelezen te hebben dat iemand zei dat ze alleen in houtkleur waren?
Als we het dan toch over kledinghangers hebben.. Iemand al ervaring met die kledinghangertjes van de Ikea? BAGIS Kinderkleerhanger - IKEA Zelf heb ik deze voor mijn broeken, maar zijn eigenlijk heel irritant, misschien dat ik die kan gebruiken voor de broekjes en rokjes van onze kleine meid straks. BUMERANG Rokhanger - IKEA In combinatie met deze hangers, al lijken die erg groot op de foto. HÄNGA Kinderkleerhanger - IKEA Mooie kamers worden hier geshowt! Onze kinderkamer zijn we ook nog niet mee bezig. Hebben wel alle spulletjes in huis maar zijn nog flink aan het verbouwen. Het zal erom hangen of de kamer helemaal klaar is voordat ze geboren wordt. Maar eerste periode komt ze toch bij ons op de slaapkamer in een wiegje.
Leuke kamers! Kan niet wachten totdat de onze af is en ik er ook mee kan showen hier . En over hangers gesproken, ik wil graag ook maatringen voor kleding gebruiken. Volgens mij zag ik een keer in deze topic van die hele leuke maatringen voor kinderkamers voorbij komen. Maar als ik google kom ik alleen van die lelijke zwarte of witte dingen tegen die ze ook in de winkels gebruiken. Dus als iemand weet waar ik ze kan vinden, dan hoor ik het graag.
Mag ik vragen waarvoor je die nodig zou hebben??? wij hebben maar 1 maat in de kast en dan hangt mijn hangdeel ook echt vol hihi heb ik dan zoveel kleertjes???
@Step, thanks! Dit is precies waar ik op zoek naar was . @Miffy, de kleine maten zal hij zo uitgegroeid zijn, dus heb ook al wat grotere maten in de kast hangen. En we hebben ook wel een ruime kast waar veel in kan, dus houd er wel van als alles een beetje geordenend . En staat ook gewoon leuk vind ik .
ik vind dat wij ook een behoorlijke kast hebben, waar een hoop inkan maar wij hebben gewoon teveel denk ik zelfs in de kleine maatjes, ik heb ongeveer 50tot60 hangertjes hangen, en dan liggen de pyjama, broekjes enz apart gevouwen, dus alleen jurkjes, shirtjes en vestjes hangen eigenlijk
Ik heb die van de IKEA de eerste...maar daar gaan je baby kleding niet op passen hoor... Mijn dochter draagt nu 128/134 en die passen en er goed op! Zijn echte kinderkleding hangers, geen baby kleding hangers
Leuk sasje!! wij hebben ook getwijfeld om die meubels te kopen vind het erg leuk ingedeeld zo met jullie tweeling!! erg leuk!!!
ze hingen al vol met maatje 50 en 50-56 voor ze geboren werd en dan is 3kwart echt gewoon gekregen hihi
@sasje: ik weet niet of het handig is om die aankleedkussens zo over te laten steken. is een kussen niet genoeg? En dan bijvoorbeeld de andere beneden leggen?
Ohh thanks! Ik kon het via internet ook al zo moeilijk inschatten namelijk. Dan moet ik toch gaan uitwijken naar iets anders haha. Het stomme is dat ze wel bij de baby-sectie staan op de website.