Gave kamertjes allemaal weer. En behappy, geweldig! Weer anders dan anders. Kan me voorstellen dat je er trots op bent. Ik vind het bedje heel gaaf!
leuk zeg een pooh kamer! hier ook gehad.. toevallig net boel op mp gezet hahaha bij volgende gaan we geen pooh meer doen.. maar vind het wel een erg leuke en vooral lieve style.. verder mooie kamertjes meiden!
Plakfolie op plexiglas, hihi . Ik wilde geen glas, omdat ik dat gevaarlijk vind. Ik was eerst van plan om er kant van stof achter te doen, maar dan moest ik in het kastje nieten, dat vond ik zonde. Toen vond ik deze plakfolie, echt geniaal! Net echt .
Hierbij een eerste plaatje van onze kamer. We hebben nu een wiegje (nog niet opgemaakt) en het behang is nu klaar. Eind van de maand komen de meubels en gordijnen, dan kunnen we echt gaan inrichten! Dan ga ik ook pas kijken wat we eventueel nog nodig hebben aan schilderijtjes, accesoires etc. Leuk om met jullie mee te kunnen kijken
Hier is er ook een Pooh kamer in de maak... We zijn nu druk me de muur schilderingen maar als alles klaar is zal ik ook een foto plaatsen
Heel gaaf gedaan! De rest ook trouwens! Wat een mooie kamertjes komen er langs!! Als wij zover zijn zal ik zeker ook mijn foto plaatsen
Hehe, eindelijk kan ik dan ook wat laten zien!! En nu maar hopen dat er geen bekenden meekijken, want dan zien ze de naam. Maar ik ga er van uit dat niemand weet dat ik hier berichtjes plaats. En zo ja, dan zullen ze vast hun mond wel houden.
En dan als laatste ook nog even de wieg ... zo weinig mogelijk tierelantijnen ... alle stof eraf gehaald. Nu toont de wieg niet zo groot als hij naast mijn bed staat!.
@ juf mariska; wauww!! echt super super mooi zeg!! even het kamertje van ons meisje spammen nu de lamp en vogelhuisje ook hangen