Onze zoon is 'al' 4 jaar, dus die weet gelukkig heel goed wat wel en niet mag. Hij had in zijn vorige kamer ook een plank boven zijn bed en nooit aangekomen haha! En spelen doet hij overigs ook niet op zijn slaapkamer. Voor ons is een slaapkamer om te slapen, in de speelkamer mag hij spelen en de boel slopen ( die is ook speelproof en kan eigenlijk niks stuk ).
Hierbij wat foto's van het kamertje van ons kleintje! Het is nog niet helemaal af, maar al wel veel gedaan! Alleen nog gordijnen en schilderij tussen kast en het bedje! Het matrasje komt in september!
Hier ons babykamertje. Het jurkje en vestje aan de muur heb ik zelf als baby nog aan gehad. En de twee geboortekaartjes zijn van vriend en mij. Alleen in de commode willen we nog wat mandjes hebben. Helaas tot nu toe nog niet het goede formaat/kleur gevonden. We willen graag lichtroze.
Schattig kamertje en leuk jullie eigen geboortekaartjes ook! Bij hm hebben ze online leuke roze mandjes.
Wat een leuke j/m kamer. Goede inspiratie voor een tweeling kamer, dank! Ik vind ook de persoonlijke accenten zo leuk als de kleertjes van vroeger die hier voorbij komen. Ik heb zelf helemaal niks met nieuw of met een kamertje in een serie: bed, commode, kast hetzelfde.
Wij hebben babyblauwe mandjes voor in de commode gekocht bij action en daar hadden ze ook babyroze...mss wat voor jou?