Mijn meisje heeft hetzelfde behang! We gaan nu verhuizen en voor haar nieuwe kamertje heb ik toch weer dit behang gekozen, zo leuk vind ik het! Heb het gecombineerd met een sterrelamp, zelf een schilderij gemaakt met een ster erop en een muursticker van een elfje waar er sterretjes uit het toverstokje komen! Heb even geen foto, maar ben er zeker heel trots op! Krijgen ook leuke reacties op het behang!
Inmiddels hangt het wandplankje en is het kamertje officieel klaar (Wel even haar naam van het geboortekaartje weg gehaald )
onze babykamer vanuit de deuropening ..de helft staat niet op de foto want het is heel rommelig nog. de meubels komen pas eind mei ..ik kan niet wachten om alles op te ruimen in de kast te doen. En owja heb vandaag voor 1,99 per stuk 4 blauwe mandjes gekocht van de action maar heb ik wel genoeg aan 4 ? ze zijn vrij groot vond ik
Wat een super mooie en lieve kamertjes allemaal!!! Ik heb ook mandjes bij Action vandaan. Ik heb er 3 per la. Ik vind het wel genoeg zo. Hier is het wachten op de gordijnen. Is nog even spannend wie er eerder is; baby of gordijnen, maar daar kan ik me niet echt druk om maken. Vind wel dat jullie allemaal ruime kamertjes hebben hoor!
dit is de kamer die wij besteld hebben. De commode heeft helaas geen laatjes ze hebben hem door de helft zegmaar een plank ertussen gedaan
Hamis, zelfs leuk zonder meubeltjes hoor! Leuke stoel ook Haha, ons kamertje ziet er ook nog zo uit ongeveer... De klamboe hangt al een tijdje, die is wat kneuterig namelijk. Verder staan het badje en de stoel en de maxi cosi. Over twee weken de meubeltjes! Jeej!
Linn dankjewel ..haha ja we hebben dezelfde stoel he , ik vond het erg lastig om een grote kussen te vinden heb nou deze gekocht maar is nog steeds te klein Ik ben ook benieuwd naar hoe jullie kamertje er strax uitziet laat de meubels maar komennnnn
Dankje wel Hamis50 heeft ook bloed zweet en tranen gekost. want de oude bewonders hadden olie verf gebruikt.. jee wat een rommel.
Echt leuke kamertjes! @Hamis; Ik heb ook vier mandjes &vond het voor nu wel even genoeg. Anders kan je altijd nog bijhalen
dankzij veronique ben ik helemaal uit de kleuren voor onze jongenskamer ik vind die banen op de muur in bruin en lime helemaal vet ik was enorm aan het twijfelen tussen lime of blauw...combi staat ook leuk...maar vind het met bruin net wat stoerder gisteren al lime kleurige mandjes gekocht en morgen ga ik deze deken bestellen de babykamer komt over 3 weken dus dan kunnen we aan de slag
babypark alleen nou twijfel ik of deze wel geschikt is omdat deze niet 100% katoen is, maar 50% katoen en 50% acryl ik weet dus niet of deze gebruikt mag worden???????