Jaaa, eindelijk heb ik ook goede foto´s van onze babykamer in mijn album gezet! De eerste is van de hangwieg, die hangt op onze kamer. Het kamertje is niet heel standaard (vind ik zelf), dus ben benieuwd wat jullie ervan vinden!
Hij is mooi Elfje, wij hebben hier ook zwart-wit ruitjes, stippeltjes.. gecombineerd met zilver en een beetje blauw. Ik vind je kamertje dus SUPER
romy, dat zijn muurstickers. wij hebben ze ook, een gedichtje en sterren. Werkt heel makkelijk en is echt mooi
Even een vraagje over die muurstickers. Kunnen die alleen op een hele gladde muur of ook op een muur met stucwerk? Vind ze namelijk zo ontzettend leuk maar we hebben een stucwerk muur en ben bang dat dat niet gaat vandaar mijn vraag.
@Marleen, die stickers kunnen idd alleen op een gladde ondergrond. Dus vlakke muur, kast, deur etc... Vind ze zelf ook helemaal super, maar wij hebben ook een gestucte muur. En ga ze niet voor zoiets glad maken.
wij hebben een houten plaat de hoeken vanaf gerond en geschuurd.Deze daarna in een leuke kleur die bij de kamer paste geverfd en toen de muur sticker erop geplakt en dat zo aan de muur gehangen ziet heel leuk en kleurig uit
Elfje, Geweldige kamer, de kleur van de meubeltjes is helemaal mijn smaak.. Ben dan nog wel niet zwanger, maar kijk toch weleens op internet naar meubeltjes en vind dat grijze echt supergaaf. en dan leuk zo'n fel kleurtje erbij.
het kan wel op een niet gladde muur! bij debijzaak.com kun je een proefsticker aanvragen en als die 24 uur blijft zitten dan kan het! Wij hebben er een structuurverf opzitten met een fijne korrel, dat zie je wel in de sticker, maar dat zou je ook zien, als je de sterren zelf op de muur zou schilderen.
@ Elfje -> Ik vind je muursticker ook helemaal geweldig. Even een vraagje: Waar heb je deze besteld? Ik vind dat lettertype helemaal geweldig! Op debijzaak.com heb je namelijk maar 1 lettertype zag ik. Ik ben heel benieuwd!
Bedankt voor al jullie leuke reacties!! De muursticker komt van www.cutitout.nl. Het is niet heel goedkoop, maar de service was heel goed en we hadden de sticker heel snel in huis! Deze moest inderdaad op een gladde muur. Onze muur is behangen met glad glasweefselbehang en daarna geschilderd. Het was wel even wat werk om de sticker erop te krijgen met al die kleine onderdeeltjes, maar het is uiteindelijk prima gelukt!
Goed idee! Onze muur is namelijk ook met structuur, maar met zo'n houten plaat lijkt het me ook goed te doen. Ik heb weer een ideetje, thnks Ilona!!
Elfje idd een hele mooie kamer!! Vind die grijze kleur zo mooi! Ik had zelf ook zoiets in gedachten (dan wel met witte meubeltjes) maar wel die grijze kleur erbij. Ik heb weer heel wat inspiratie opgedaan! Thanks
Kijk ook eens op www.kleinidee.nl Hier hebben wij onze muursticker besteld. We hebben zelf een mooie tekst gemaakt en de service is echt helemaal super. Heb er ook alvast de geboortesticker besteld. Vanmiddag is deze bezorgd en ook deze is helemaal geweldig!!!
wij hadden ook bij kleinidee gekocht.Je krijgt er zelfs een stukje sticker bij zodat je eerst een keer kan oefenen