En een van ons drietjes (redelijk onherkenbaar door alle badmutsen en mondkapjes etc.) Dennis opent hier zijn oogjes en kijkt recht in die van mij.... wat een moment!! (is dus niet deze foto, maar de volgende maar die staat op m'n laptop en ik zit nu op de pc).
Voor ik Mart had vond ik foto's van pasgeboren kindjes al prachtig, maar nu snap ik het, de emotie de ontlading en het enorme onbeschrijfelijke geluk... Heb alle foto's bekeken en ze zijn allemaal prachtig! Werd er zelfs een beetje emo van. Kan ook geen bevalling meer zien op tv zonder te brullen (zullen de hormonen nog wel zijn..)
ik ook niet, bij elke bevalling, bijv ook die programma's als teenmoms enz...zodra kindje eruit komt...voel ike en warmte door me heen en moet ik altijd huilen hahaha
Het viel mij op dat hij zo ontzettend schoon was (ik heb meer vlekken/ boed in mn gezicht), dit is direct na de bevalling.
Dankje! Vind hem zelf ook super! Heb gelukkig heel veel foto's van de keizersnede. Man was net te laat, en met Dochter ging het ook niet goed ( heb ze op ok niet echt bij me gehad, alleen van afstand kunnen zien wat ze met haar aan het doen waren.) Dus heel prettig om alles iig via foto terug te kunnen zien.
Ah ik zou wat fotos bewerken en dan plaatsen maar ze zijn weg! De originele ook.. Ook niet meer in de prullenbak
Oef toch ineens weer gevonden.. sorry meiden.Hier het doorknippen van de navelstreng Bekijk bijlage 158151
Dankjewel! Ben weer happy.. Pff zo schrikken, zijn toch bijzondere foto's he. Was op dat moment zo gelukkig en ontspannen maar zie zo tegen een tweede op.. Ik herken die tranen en emo die jullie beschrijven helemaal niet.. Krijg eerder een wee gevoel en denk nooit weer bevallen!
Blijft mooi om te zien. Ik wil er ook eentje delen. Vind deze wel mooi, beide in tranen van geluk en opluchting, erg zware bevalling. 2,5 uur geperst en uiteindelijk knip en vaccumverlossing.