Hier net zo! Heb een ByKay van rekbaar katoen en draag hem ook in de kikker houding. In verband met zijn krampjes soms wel 1-2 uur achtereen. Knietjes zitten dan wel hoger dan zijn kontje, maar komt er op de "onderkant" in zijn geheel niet teveel spanning? Van wat ik begrepen heb, mogen baby's pas vanaf een week of 12 met de beentjes eruit (m-houding)....?
Wij hadden al vrij snel de beentjes in m-houding, Dl wou ook niet in kikkerhouding en als ze op mijn borst lag ging je ook vaak naar m-houding, je voelt zelf wel of dit goed voelt of niet denk ik, sommige kindjes zijn wat stijfer waardoor het niet lukt/fijn is
Even een superfoto showen trouwens OP dit moment ligt ze ziek op bed, ze is echt hartstikke beroerd en ligt alleen maar stil te liggen als ze bij me ligt. Zal wel een dagje veel dragen worden, (maar was blij dat ik na een bezoekje SEH en een nacht niet slapen even kon douchen en ontbijten ).
Beterschap en wat een prachtige foto! Hier ook al 3 avonden veel gedragen (oorontsteking met bloed op trommelvlies dus erg veel pijn).
He bah Beterschap daar ook dan We hadden een fotografe mee op de wandeling, dus dan krijg je van die prachtige foto's (Die van Danielle is ook van diezelfde fotografe ).
Beentjes uit de doek mag in principe al vanaf dag 1, mits het goed aanvoelt en je het niet hoeft te forceren!! Je hoeft zeker niet tot 12 weken te wachten, soms is een maandje wachten wat fijner, maar dat is echt per kind verschillend! Supermooie foto Rozemarijke!! Ben heel benieuwd naar de rest van de foto's, heb jij ze al? De andere foto's van je dochter alleen waren ook al supermooi! Sterkte dames met de zieke kindjes!!
Ok, ook erg mooi! Afgelopen zaterdag was er in de fruittuin ook een draagwandeling. Heeft er iemand ervaring met de kokadi tai tai of flip? Een ergonomische drager lijkt me wel handig voor erbij wanneer ik even snel met de honden op pad moet ofzo. En ook voor papa...
Heb even FWCC geprobeerd met nekrol bij mn oppaskindje (3 maanden). Het lijkt iets beter, maar het voelt nog steeds niet super als hij beweegt. Als hij gewoon zn hoofdje laat rusten dan voelt het voor mij goed aan. Maar hij is nogal nieuwsgierig en erg beweeglijk met zn hoofdje en dan lijkt zn hoofdje/nekje zo heen en weer te gaan. Hij doet dit ook als ik hem gewoon vast heb trouwens. Ik zal eens proberen of ik van de week een foto kan plaatsen. Moet alleen even zorgen dat het gezichtje niet zichtbaar is dan, want het is natuurlijk niet mn eigen kindje
Als je zelf iets wilt doen met kindje in de FWCC, trek je de schouderbanden over ze heen he? Zoals op deze foto, slapende Caitlyn tijdens een dagje uit:
De beentjes eruit wordt door de fysio afgeraden. Juist in de kikkerhouding zitten ze nog mooi in de kommen. Beter voor de heupjes. Maar ik vroeg me eigenlijk af of met het gewicht wat de baby nu heeft, zo'n 5,5 kilo, dat al niet te zwaar is. Mooie foto's trouwens! Het lukt me op de ipad niet een foto te uploaden.
Dat had ik ook al geprobeerd ja En dat werkte prima toen hij zn duimpje had gevonden en lekker zn hoofd liet rusten... Maar anders voelt het gewoon wat eng aan, maar misschien dat het aan mij ligt.
Ik zit met smart te wachten op meneer de pakjesbezorger, eindelijk komt mijn pollora griselda maaaaar ik wil ook zo graag even aan de wandel met dl nu het zo lekker weer is, maaar ja het pakje is aangetekend verstuurd dus moet tekenen voor ontvangst
Mijn draagdoek is er, DL was met eten koken onrustig dus kon hem mooi even omknopen, niet letten op me huisoutfit hihihi dus hierbij een snelle ruck tibetaans afgeknoopt met mijn nieuwe Pollora Griselde, ooooh wat ik toch verliefd op de doek!!