Wat een lief pakje! Zelf ben ik nog aan het twijfelen wat het eerste pakje gaat worden. We hebben een shirtje met 'handle with care' (lime groen) en een aquablauw shirtje met 'kleine broer'. Of toch die met 'Papa's kanjer'? Moeilijk!
Is ook mijn favoriet denk ik, het is wel een maatje 56. Misschien toch ook nog maar een maatje 50 er voor de zekerheid bijhalen
ik heb een heel mooi pakje van nijntje voor thuisbevalling en voor in de koffer heb ik 2 leuke pakjes. heb alleen geen camera nu en een ouderwetse telefoon grrrrrrrr
Ik heb een eerste pakje van nijntje gekocht. Ben helemaal in de nijn, dus onze man krijgt een rood met wit en grijs pakje aan (in het ziekenhuis) met nijn erop. Kan trouwens voor allebei dit pakje. Laat een foto zien als hij er is. Nog ff geduld dus!
Hier hebben we ook de eerste pakjes klaarliggen. We weten niet wat het wordt dus we hebben een meisje en een jongenssetje liggen. (eerste keer dat ik een foto plaats...dus ik hoop dat het lukt)