Tip voor de zwemmers: bij bijvoorbeeld prenatal kun je zwembroekjes/luiers kopen. Een zwembroekje met een voering erin. Erg handig en geen gedoe met dure en natte (zwem)luiers! Wordt ook zwemluier genoemd (op het prijskaartje).
onze eerste keer zwemmen en gelijk inder water!! Zo kwam ik eruit.... voor de rest vond hij het heerlijk!!
Sorry maar ik zit al minuten naar die ontzettend enge lange nagel te kijken! Was je niet bang dat je hem daarmee zou prikken/pijn doen? Wel heel creatief ziet het eruit hoor!
haha jeetje waar let je op Maar nee hoor, ik ben dat zooooo gewend!! Heb ze al 3 jaar zo, dus het is voor mij eerder raar als ik ze kort heb. Maar tot nu toe heb ik hem nog niet geprikt!! Hopelijk gaat dat ook niet gebeuren!!!
gister voorhet eerst geweest. ik wilde al veel eerder gaan maar goed nu alsnog! hij vond het heel spannend. hij is altijd al snel onder de indruk van dingen (toen ie wat jonger was heeeeeel snel overprikkeld) al die mensen en geluiden. maar na 15 min ging ie zich echt met zwemmen bezig houden. alleen als iemand water op hem spetterde die daar waren ging ie heel boos kijeken na 30 min was ie het zat en gingen we eruit, en hij lag in coma op de terug weg