Show je geboortebord / stickers enz.

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door Drieka, 22 nov 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. josephinevh

    josephinevh Fanatiek lid

    17 jun 2014
    1.316
    0
    0
    Vind ik ook mooi! Leuk om te zien dat iedereen wat anders kiest :)
     
  2. A1988

    A1988 Fanatiek lid

    8 okt 2012
    1.133
    0
    0
    Twente
    Wij hadden deze zelf gemaakt voor dochterlief. Wij houden van simpel :) Voor onze zoon ook zoiets gemaakt met hetzelfde idee, alleen een stukje stoerder :)
     

    Bijgevoegde bestanden:

  3. Drieka

    Drieka Niet meer actief

    Zeker ook erg mooi!
     
  4. NiHeJa

    NiHeJa Bekend lid

    30 jun 2014
    845
    85
    28
    Bij ons wordt dat geregeld door de buren. Maar goed ook, want zelf zou ik niets neerzetten :p
     
  5. Drieka

    Drieka Niet meer actief

    Ik wilde dat in eerste instantie ook niet omdat ik er niet zo van hou en wilde alleen een raamsticker maar ja..... als je dan zoiets gratis mag meenemen :D
     
  6. Hippo89

    Hippo89 VIP lid

    11 dec 2012
    7.373
    343
    83
    Vrouw
    Hier is dat ook altijd gedaan voor ons, is hier bij iedereen in de buurt het geval, als ik door de straten rij en er is een kindje geboren zie ik ook vaak " de vriendengroep" erbij staan dus volgens mij is het hier juist normaal dat het voor je gedaan word,

    Hier drie keer over slingers, een spandoek binnen slingers en foto's van de kleine en een poppenwagentje voor de deur met een jongetje of meisje erin, en dan natuurlijk de naam ;)

    Voor mijn zusje die bijna uitgerekend is hebben wij een mooie raamsticker met een kroon en dan de naam, 40*40 die word op de voordeur geplakt
    en een ooievaar die naar binnen vliegt, een bord in de tuin gaan we huren.welke weet ik nog niet
     
  7. wondertjenr3

    wondertjenr3 Fanatiek lid

    26 feb 2012
    2.658
    2
    38
    Zuiden
    Jeetje die is groot hihi, wel fijn dat jullie die zo mee mochten nemen!

    Hier nog niet over uit. Of een leuke raamsticker of een ouderwetse ooievaar. Vind persoonlijk al die cartoons enz verschrikkelijk :)
    Wij houden daar absoluut niet van, ieder zijn smaak natuurlijk.
    Of, als we een leuke vinden, een 'modern' geboortebord, iig niet met een cartoon. Pff weet het nog niet haha.;)
     
  8. Rainbow88

    Rainbow88 Fanatiek lid

    13 jan 2014
    3.648
    305
    83
    Leuk bord!
    Wij willen ook graag zo een ooievaar die het raam in vliegt en een leuk geboortebord huren, gisteren begon de meter daar ineens over dus ik denk dat zij dit gaan regelen
     
  9. Noux

    Noux Fanatiek lid

    15 sep 2012
    1.281
    1
    38
    Daar zou ik zelf ook niet bij nadenken..haha..
     
  10. wondertjenr3

    wondertjenr3 Fanatiek lid

    26 feb 2012
    2.658
    2
    38
    Zuiden
    Wat gek dat anderen dat voor jullie doen. Hier in Limburg doet iedereen het zelf volgens mij..
    Vinden jullie dat leuk? Kies dat liever zelf haha.
     
  11. Noux

    Noux Fanatiek lid

    15 sep 2012
    1.281
    1
    38
    Ik ken het juist niet dat je dat zelf moet regelen.. Hier krijg je 'gewoon' van je buren een ooievaar met een kleertjes slinger in je tuin.. met de naam van de baby erbij natuurlijk
    Heb ff een voorbeeld van google gehaald:
     

    Bijgevoegde bestanden:

  12. Esje78

    Esje78 Fanatiek lid

    9 aug 2010
    1.124
    0
    36
    Noord Brabant
    Bij de oudste hadden we van de voorkant van z'n geboortekaartje een bord laten maken om voor het raam te zetten. Bij de jongste hadden we een naamslinger voor het raam hangen en en grote bewchuit met muisjes gekocht (50x50cm) die we aan de voordeur konden hangen. Vrij subtiel allemaal.
    Nu willen we weer voor die beschuit met muisjes gaan, alleen weten we niet wat het wordt, dus als het een jongen is, dan zullen we tzt snel een nieuwe moeten kopen.
     
  13. Hippo89

    Hippo89 VIP lid

    11 dec 2012
    7.373
    343
    83
    Vrouw
    Ja ik vind het juist fijn, ik kwam uit het Ziekenhuis en het huis was mooi versierd ;)

    Mijn zusje moet bevallen met nu en 2 weken en voor haar hebben we ook al het 1 en ander ;)
     
  14. Hippo89

    Hippo89 VIP lid

    11 dec 2012
    7.373
    343
    83
    Vrouw

    Dat hebben wij hier inderdaad ook
     
  15. NiHeJa

    NiHeJa Bekend lid

    30 jun 2014
    845
    85
    28
    @wondertjenr3
    Tjah ik vind het juist gek dat je het zelf moet regelen :p Je moet als zwangere al zorgen voor een kamer en goed voor je uk zorgen. Als je bevallen bent heb je ook genoeg aan je hoofd. Ik vind het wel tof dat de buurt dit juist voor je regelt. Of vriendengroepen, of familie; of allemaal zodat je tuin vol is :p Het maakt mij ook niet zo zeer uit wat er staat, het gebaar vind ik heel mooi. Bovendien is het wel gezellig. Kersverse papa kan dan even gezellig drankje doen met iedereen en trots vertellen hoe de bevalling is verlopen. Als moeder energiek genoeg is kan ze ook even felicitaties in ontvangst nemen. Het verbind in een buurt.
    Maar het is natuurlijk hoe je het gewend bent.
     
  16. Drieka

    Drieka Niet meer actief


    Ja ben zelf ook een Limburger en hier wordt het echt niet voor je gedaan :p
    Je moet het gewoon zelf regelen :D
     
  17. Mags

    Mags Fanatiek lid

    1 nov 2012
    1.198
    0
    0
    Wij hadden vlaggetjes in de tuin en een vlag met ooievaar erop voor het raam. In het Bovenraam hing een naamslinger.

    Mijn man had geregeld dat vrienden van ons de boel binnen en buiten kwamen versieren toen wij in het ziekenhuis waren. Was een superleuke verassing toen we thuiskwamen!
     
  18. Ik ben ook zo'n controlefreak hoor :) Die afzichtelijke Nijntjes (die zo zijn gezaagd dat ze eigenlijk helemaal niet op Nijntje lijken..) die je soms ziet staan.. Je zal het in je tuin hebben staan :p Of ooievaren.. Ik heb ooievaren zo vaak vervloekt, die komen er hier écht niet in ;)

    Ik kan me overigens wel voorstellen dat het leuk is als je familieleden of vrienden hebt die rekening houden met jouw wensen, maar ik hou de touwtjes ook liever zelf in handen hoor! :D
     
  19. Klaartje863

    Klaartje863 VIP lid

    10 mei 2012
    6.606
    57
    48
    Hier wordt het ook gedaan, alleen twijfel of ik zelf toch niet een bord erbij ga zetten ;)
    Mn moeder heeft het me afgeraden, omdat de tuin anders te vol zou komen. Dus geen idee wat ze allemaal van plan zijn. Maar ik heb zo'n leuk bord gezien wat past bij het geboortekaartje en 'thema' van de babykamer..
    Dus ik twijfel nog een beetje, er zal toch vast nog plek zijn voor 1 extra bord ;)
     

Deel Deze Pagina