On topic: ik heb sinds een paar maanden deze. Ik vind hem geweldig. Het lijkt wel eeuwig 07:00 te blijven. Nog nooit zo veel kunnen uitslapen...
Ik heb deze, heb hem al wel een aantal jaren, jaartje of 5 zeker. Draag hem eigenlijk nooit meer. Mijn smaak is veranderd volgens mij. Ziet er nog wel als nieuw uit, wel veel gedragen en vaak laten vallen. Maar er zit maar 1 krasje op die je niet goed ziet.
20k of niet, ik vind 'm fantastisch 😍 Hier een MK, maar draag hem bijna nooit. Vergeet het altijd.
Ik ben ook benieuwd naar de foto Hier een foto gemaakt van mijn horloge van guess, wijzerplaats is parelmoer maar weet niet of je dat goed kunt zien. Gisteren mijn fitbit charge hr ontvangen, die zit ernaast op de foto, maar ik draag ze niet samen.
Deze heb ik. http://cdn.infiniteshopping.com/static/DKNY-NY4631-1.jpg Van m'n man gehad voor mijn 30ste verjaardag. De K is een keer gaan lopen, maar DKNY heeft hem gratis weer terug gezet. Was nog in de garantie. Draag hem elke dag.
Ik heb deze, klassiek.. Rolex-stijl maar goedkoop (50 euro) Ik ben er achter gekomen dat een luxe horloge niet aan mij besteed is.. (Raak alles kwijt) P.s: let niet op mijn dodelijke huidskleur, ik ben ziekkkk P.p.s ik wil alsnog een echte rolex
Omdat mijn Diesel horloge niet thuis ligt maar bij mijn vriendin. Als ik deze hier in huis laat liggen verkoopt mijn ex hem als hij in het weekend hier in huis is
Deze draag ik nu al een jaar of 10. Gekregen van mijn ouders voor kerst. Nog steeds krijg ik met regelmaat te horen dat het zo'n mooie horloge is. Is van het merk storm. Ik denk wel eens eraan om een andere te kopen, maar tot op heden nog niks anders gevonden dat mij aan stond.
Als je het kan betalen, wat maakt het uit? Een auto kost ook zoiets minstens, maar zo'n horloge gaat veel langer mee. Kortom, ik ben jaloers Loetje, prachtig horloge en vooral ook heel lief van je man! 😍