Mijn kindje van 6.5 maand zat net op zijn speelkleed toen hij zich ineens achterover liet vallen zo met zijn achterhoofd op het laminaat! Hij ging niet huilen omdat ik hem gelijk oppakte en troostte. wat kan ik het beste doen? de huisarts is er vandaag niet. Of maak ik me gewoon druk om niks
Hier ook wel eens gehad.. Toen ff aangekeken, maar hij heeft er niks aan over gehouden hoor Zullen nog wel vaker vallen, dacht ik toen. Ik zou hem zelf even in de gaten houden en als er niks is zo laten, als je het niet vertrouwd toch nog even bellen... (vervangende arts ofzo).
Ik denk dat dit nog wel heel vaak gaat gebeuren hoor! Die van mij stoot zijn hoofdje ook geregeld aan de houten vloer als hij zich laat vallen en nu ook tijdens het kruipen stoot hij overal vrij hard tegenaan. Dit hoort er gewoon helemaal bij denk ik!
Ik zelf denk dat je je een beetje druk maakt om niks, niet lullig bedoeld! Kinderen leren het met vallen en opstaan.
hahah.. eerste keer vallen is altijd het ergst he!? maar was meer bang dat hij een hersenschudding ofzo zou hebben hahaha..
Komt wel goed hoor, dat gaat binnenkort nog veel harder! Die van mij maakt van die kamikaze duiken soms, schrik er soms best van, maar hij speelt gewoon verder. Arme knul stootte gister voor het eerst echt hard zijn hoofd, stond gewoon een afdruk op zijn voorhoofd. Maar hij keek niet op of om, draaide zich om, en tijgerde zo verder