De babykleding valt klein dus? Mijn zoontje zit in 56, kan ik voor hem ook wel wat dingetjes kopen die hij nu kan dragen of begint het pas bij bijvoorbeeld maat 68?
waar ik dan benieuwd naar ben is of het dan in verhouding echt zo goedkoop is. Wij hebben er ook een idd in enschede maar ik word al gek bij de gedachte. Ik ben zo'n type dat direct in een dergelijke winkel het overzicht volledig kwijt is en met spul thuis kom waar ik niks aan heb. Voor mijn kids is het eigenlijk altijd vast prik H&M offers fashion and quality at the best price. Ben dus benieuwd of ik veel geld laat liggen?
Senna, ja schilt wel, bijv. leggings.....ik heb 5 leggings gekocht voor 11. Pyjama's (met voetjes) 3 voor 12. Spijkerbroeken 6.
Het is wel echt goedkoper maar als ik ga neem ik ook vaak dingen mee waarvoor ik eigenlijk niet ben gegaan. Bijv. een superzacht dekentje voor mijzelf of kerstoorbellen (ja nu al). Daarnaast zijn sommige dingen wel veel mindere kwaliteit.
Hier in Venlo opent dinsdag een hele grote primark. Ik ken het niet en ben er nog nooit geweest, ze verwachten een hele hype kwa verkeersdrukte. Ik ben volgende week zeker niet in de buurt van Venlo binnenstad te vinden. Snap al die hype (nog) niet. Ga er weleens snuffelen als het wat rustiger is, misschien denk ik er dan ook anders over haha
In Dordrecht wordt er volgend jaar een geopend (Drievriendenhof). En als die open is, dan wacht ik nog een maand of 3 voor ik er ga kijken. Al die rijen jonge meiden die voor de deur opgestapeld staan, no thanks! Ik doe het voorlopig wel even met Alexandrium (puinbak). Ik zou graag een keer naar die in Essen willen, die is 6 verdiepingen hoog!
Dat vestje met sterren!! Zo leuk! Jammer dat er hier geen in de buurt zit anders had ik die ook even gehaald!
Je kan ook naar Luik of Eindhoven. Ik woon in zuid Limburg en rij paar keer per jaar naar Luik. Is makkelijk te vinden (bordjes Mediacité volgen) en goede parkeer gelegenheid. Ik ga wel altijd op een door de weekse dag en het liefst meteen als hij open gaat.
Naar Venlo geweest, mooie winkel... veel geshopt!! Het was er zoveel rustiger dan in Rotterdam!! Kindjes kunnen de winter weer door
Ik wil ze wel laten zien, maar hoe plaats ik een foto? Meestal lukt het me wel, maar 1 keer geprobeerd, en het lukt me niet
Ik had vandaag voor dochter: 3 jeansbroeken 1 bijna witte broek 1 zwarte broek 10 paar sokken 2 pyjama's 1 paar gympies (heeft ze zelf uitgekozen) 1 paar laarzen (staan niet op de foto) Voor mijn man een lekker dikke sweat trui en voor mezelf joggingbroek, net vestje, 2 ceintuurs en een nieuwe tas.
Vorig weekend in Almere geweest. Schade was 206 euro, maar ze kunnrn weer vooruit. Ook nog 3×3 maillot en twee pakken sokken gehaald.
Ahh leuke kleren komen er voorbij.... ik wil deze week gaan in enschede ben benieuwd!! Iemand nog leuke dingen gekocht de laatste tijd..? Fotooooo ??? haha
Volgens mij ben ik de enige die het echt een verschrikkelijke winkel vind... was even in Venlo gaan kijken! Had alleen een zwarte broek legging voor mn dochter en een vestje voor mn zoon de rest vond ik echt vreselijk..
Haha joyciejj ik houd er ook niet van.. Die drukte alleen al, rotterdam word ik gewoon claustrofobisch.. En alles is letterlijk door elkaar gepleurt, mensen gooien alles overhoop..
Het is een vreselijke winkel!! Gisteren in Rotterdam geweest, je wordt echt gewoon bang van al die grijpende, duwende en ietwat hysterische vrouwen (wijven). Maar al met al... Een leuke winterjas, 2 pyjama's en konijnenkaplaarsjes en 31 verder, toch tevreden. Daarna los gegaan bij name it! Meer mijn winkel 😄