Ik heb er dan zelf wel niets gepost maar vond het 'show jezelf' en je 'show je partner en kinderen' nog wel leuk, maar vind dit echt idd een beetje te veel van het goede worden nu. Druk er om maken doe ik ook niet, ik scroll idd wel verder, maar t gevoel van irritatie kan ik niet onderdrukken wanneer ik weer een nieuwe zie staan.
Ik vind het erg geinig! Heb van mn man en mn schoonmoeder geen foto geplaatst, omdat ik dat niet ongevraagd wil doen. Maar misschien dat dit topic ook wel teveel ruimte inneemt...het gaat nergens over en de site wordt er traag van!
Och een grapje moet kunnen toch? Of had ik er perse deze achter moeten zetten"" Als er dan zoveel topics zijn waar mensen zich aan ergeren dan hebben we volgende week helemaal een trage site. Want dan gaat iedereen net zulke topic openen als deze "oww...weer een zieke kat" "Ow weer een rot schoonmoeder" "Bah...burenruzie" "alweer een recept" En zo kan ik nog doorgaan!
Ik vind het ook super suf! En idd zonde van de ruimte... En nee, ik kijk niet in die topics hoor, dus dat hoef je me niet te vertellen.
heb geen auto, huisdier, en helaas ook geen schoonmoeder, dus sla dat gewoon over. mocht van partner wel een foto plaatsen, maar is te groot.. kijk gewoon wat je interessant vind en de rest niet toch?
als je het niet leuk vind, hoef je toch niet te lezen?? Dan scroll je toch lekker verder naar het volgende topic ipv je er druk om maken?
croll je door toch, op tv zap je ook naar een ander kanaal, of bel je rtl ook op van ik irriteer me dat gtst er nu alweer op is. vind het beetje onnodig dit, je opent toch ook geen topic over andere topics wat je niet leuk vind .??
Vind de show je .... topics wel heel leuk , nu hoeft dat show je insect voor mij nu ook weer niet vind dat weer overdreven .. ik zie hier zoveel van die onzin topics staan en dan val je hierover ..... ieder zn eigen , als je het niets vind kijk je toch gewoon niet
ik vind het ook leuk (opener van show je auto) dat je je zorgen maakt over ruimte: hoeveel topics worden er niet geopend terwijl er al een is? mensen gebruiken de zoekfunctie gewoon nooit meer denk ik... en dat topic, kan ik boerenkoolstamp invriezen dat vind ik wel onzin... dan bel je toch ff je schoonmoeder?? er zijn zoveel nutteloze topics waar je echt niets aan hebt... die show je... topics vind ik net leuk. zo kom je toch weer wat meer te weten over de medeforummers! Peace!