Ik ben even aan het speuren naar een wikkeldeken die ik in de winter in de maxi cosi kan gebruiken. Is dat handiger als een voetenzak en net zo warm? En welke is dan handig. Onze eerste was een zomerkindje en dat is toch wel erg anders.
Ik heb er een van snooze. Super veel plezier van. Zo lekker zacht en warm! En er zitten gaten in om de riempjes door te halen. Blijft mooi in de mc liggen.
ik had een lodger shelter, was ideaal voor in de mc, vond hem niet geschikt als draagzak, kindje lag er zo raar in, vond dat ook niet fijn, maar in de mc was hij ideaal, lekker warm
De zak van Koeka. Heerlijk ding! Heb de roze van dochter verkocht en nu een voor de baby weer terug gekocht.
Kun je die snoozebaby ook gebruiken in de mc zonder dat je de riempjes door de wikkeldoek doet? En is die warm genoeg voor de winter? Ziet er wel leuk uit in ieder geval. De koekazak is niet echt een verbetering op de voetenzak die ik al heb. Ziet er wel heerlijk warm uit.
ik had altijd gewoon de voetenzak, lekker makkelijk eigenlijk en kon ie zelfs met vorst gewoon in een shirtje e.d. in zweten dat ie deed haha
min schoonzus had ook de snoozebaby voor haar decemberkindje en gebruikte die als enigste. was warm genoeg. en eventueel leg je er toch even een sjaal bij over voor als je het korte stukje buiten bent?
Deze heb ik ook, ideaal! Kon de baby dan zo overhevelen van mc naar reiswieg en andersom. Heb ook een voetenzak voor de echte koude dagen.
Baby overall Ik heb deze net besteld. Nadeel van koeka em snoozebaby leek me dat t niet waterdicht is. Deze lijkt me handig, zak en pak in een!
mijn eerste is een januari kindje. het was toen heel koud. ik deed haar altijd een vestje aan en daarover heen een dekentje ging prima en ze heeft het nooit koud gehad. het gaat toch vooral om het lopen buiten van en naar de auto. In de auto doe je toch de verwarming aan. had toen nog nooit van wikkeldekens en voetenzakken voor de maxicosi etc gehoord.
Moradora ze waren er gewoon hoor tenminste je eerste is van 2010? Hier gebruik ik de mc ook nog wel eens voor snel in de stad enz...
dat weet ik nu dat ze toen er waren maar toen nooit van gehoord, kende ook niemand die het gebruikte en zat niet of fora zoals deze haha. iedereen die ik kende gebruikte gewoon een jasje/vestje en eventueel een dekentje.
wij hadden een fleece wikkeldeken van Babybutt. Heerlijk. Lekker warm! Maar inderdaad niet waterdicht, maar ja het was alleen voor de ritjes van de auto naar binnen.
Waterdicht vind ik niet zo belangrijk. MC gebruik ik in de auto. Even vanuit huis hop de auto in en dan weer uit de auto en naar binnen. Lov: Ik ben gewoon even aan het kijken wat handig is. Ik heb een voetenzak (niet gebruikt bij mijn dochter). Staat ook in mijn openingspost of het handiger is als een voetenzak. Misschien denk ik wel te lastig maar na een zomerkindje die tijdens de hitte is geboren is het even schakelen naar een winterkindje.
Mijn dochter is van zomer 2012, in de winter gebruikte we de maxi cosi dus nog volop. Ik vond de voetenzak van koeka ideaal! Hij is prijzig maar heb er veel plezier aan gehad. In de winter geen gedoe met jasjes aan/uit want de zak was warm genoeg. Hierdoor konden we haar slapend uit de mc halen en in bed leggen. Een wikkeldeken lijkt mij lastiger in gebruik