Show hier je moederdagkado, -knutsel, -ontbijt oid Op de psz, door onze dochter gemaakt. Kwam vandaag met de post omdat ze afgelopen week vakantie hadden van de psz. Leuk he?
Aawh!! Heel leuk inderdaad! Het knutselwerkje van mijn zoontje ligt nettjes ingepakt op de kast, om morgenochtend uitgepakt te kunnen worden. Ben benieuwd wat hij heeft gemaakt. Toch wel bijzonder zo'n eerste zelfgemaakt knutselwerkje voor Moederdag.
Hier ligt ook wat klaar denk ik want papa en dochter deden heeeeeeel geheimzinig vanmiddag dus ben reuze benieuwd Zal het mrg showen
heel leuk zeg!!! Hier ligt het nog ingepakt, maar op het kdv heeft ze een waxinelichthouder gemaakt, ik werk er ook Verder wist ik niet of papa iets zou maken, maar ik had teamuitje vandaag en toen ik terugkwam zei meisje: mama, dootje maakt, ligt bovenop.
aaarg... De meester vn ons meisje is het waarschijnlijk straal vergeten, dus geen knutsel van school Nu heeft ze wel bij oma gelogeerd dus er zijn wel kadootjes verstopt in huis En een nieuw boompje staat al bij de voordeur....
Samen met mijn oudste dochter gemaakt voor de oma's, want ik wist echt niet wat ik moest geven aan ze. En zo'n zelf gemaakte knutsel van de kleinkindjes doet het altijd goed De pot heeft ze zelf geverfd en met de spekjes heb ik het meeste gedaan, maar ze heeft me wel geholpen.
Sunnyday, wat leuk zeg!!! hier ligt er al 2 weken een zelfgemaakt werkje ingepakt in de kast. Ben benieuwd wat ze gemaakt heeft. Maar zit nu te wachten tot mijn mannetje eens uit zijn bed komt!!!
Ziet er goed uit! Ik heb een beschildert fotolijstje gehad met een foto van m'n 2 spruiten. En een beschildert potje met een plantje. Waarom maken sommigen wat voor oma vraag ik me af? Het is toch Moederdag? Niet omadag.
Ik ben ook super verwend. Ontbijt op bed, een mooie bloem gemaakt door Jayden in een glazen potje en een ketting door hem gemaakt. Van Lindsey een super mooi schilderij met een foto van haarzelf erin en van de kids samen een pandora bedeltje
om 07.30 wakker van Levi die een cadeautje onder mijn neus stopte. Een lekkere vouge deo en douche. Man en Levi hadden door het hele huis kaartjes opgehangen met allemaal lieve teksten als Toffe mama, lieve mama , mama is een kanjer etc. Afgelopen donderdag mocht ik deze luiertas uit zoeken van mijn man
Hier stond het kadootje al 2,5 week op de kast te wachten; Bekijk bijlage 149252 Daarin zat een doosje met allemaal hartjes en knutseltjes erop geplakt. En erin een zelfgemaakte ketting! En mannetjelief had nog een nieuwe lamp gekocht voor op de kast voor mij, omdat Joris die laatst van de kast had getikt en kapot was gevallen! Zo lief!
Ik heb vanmorgen, op bed tijdens het nuttigen van een fruitsalade, van onze oudste een geplakt theepotvorm tekening gekregen waar je theezakjes in kunt hangen. En van de jongste een koffiezakjes houder. ML is nu op weg naar de veiling om zogenaamd een bos bloemen voor zijn moeder te halen. Oven staat aan, tafel is gedekt. Als dat geen verwennerijis.
Ik heb van mijn zoon een mooi versierd potje met hartjes snoepjes gekregen. Potje is ook versierd met allemaal hartjes. Daarop hing een briefje (hartje) met voor de allerliefste mama. Samen met papa heeft Lars nog een mooie tekening gemaakt. Ontbijten hebben we beneden op debank gedaan. Omdat we net een nieuwe oven hebben en we die nog niet helemaal snappen. Maar de broodjes zijn gelukt Voor de oma's heeft Lars een mooie vlinder geschilder. Die ik in een lijsjte heb gemaakt.
Ik wou dat ik hier ook iets kon zetten maar manlief is 1,5 week geleden geopereerd en kan door de pijn de deur niet uit om iets te kopen Ik heb wel een hele dikke knuf van Eva gekregen Geniet van de kado's dames!!
Hier ben ik schandalig verwend. Uiteraard van Evy het mooiste gehad. Een zelfgemaakte boekenlegger. En van papa en Evy en Ipad Die is ook voor mijn verjaardag en voor mijn verlof en straks de bevalling.
Hier een beetje een flop, al was het vast goed bedoeld.. Zou mogen uitslapen, maar vriendlief legt dochter tussen ons in op bed, vrolijk geluid makend, en slaapt zelf verder.. Zou ontbijt op bed krijgen, maar gezien meneer dus lag te snurken en ik wakker was, was ik eerder uit bed en ga voor mezelf geen ontbijtje maken. En als cadeautje een in China van de vrachtwagen gevallen netbook (zo'n mini-laptop) waar je mee kunt teksverwerken (soort van) en internetten (als internet t tenminste zou doen). En ja, we hebben hier een gewone pc, een laptop en beide een telefoon met internet.. En t komt van een mannen gadget winkel.. Terwijl ik en genoeg goedkopere ideetjes had gegeven.. Wil niet ondankbaar overkomen ofzo, maar denk toch echt dat we moederdag en vaderdag hier maar gaan afschaffen.. Tis lief hoor, maar had liever een tekening met handafdrukjes gehad.. Stuk goedkoper en een stuk leuker..
Nou ze hebben op het KDV mijn zoon het verkeerde kadootje meegegeven. Tis een kaart met een handafdruk en een gedichtje, alleen de handafdruk is veel groter dan de hand van mijn zoon, en er staat de naam van een ander ouder jongetje op de kaart.. Beetje lullig dus..
HIer 2 kadotjes, van het kdv een canvas lijstje die hij zelf gestift (zoals hij het zelf zegt) heeft met daarop voor de liefste mama en van de psz een zelf beplakt foto lijstje met een fot van quinn en op de foto heeft hij in zijn handen een heel groot vel met daarop ilove mama! Zo leuk en nu zijn ze even sigaretten halen, alleen Quinn heeft zich al versproken dat het nog een kado word hahah