Dankje! ben er ook erg blij mee! ze hadden ze in meerdere kleuren, deze kocht ik het najaar dus denk niet dat die er nog is..Maar zeker het kijken waard op de website!
Gisteren ook kunnen scoren. Jurkje met blauwe bloemen en legging bij de prenatal. En 3 voedings bh's. 2 shirts en een soepele zwarte broek bij de lidl. 😁
Ja die heb ik vandaag ook gekocht! Heerlijk zit ie. Zo'n fijne broek voor een dagje bankhangen 😛 Verder kan ik bij H&M goed slagen.
Die broek van de liddl is héérlijk voor een avond bankhangen Morgen shoppen dus hopelijk wat leuke dingen ook evem naar de primark hopelijk wat losse jurkjes.
Even een tip: bij al de zomerkleding die ik nu nog koop (ben 32 weken zwanger) zorg ik dat ze een voedingsfunctie hebben, zodat ik ze de zomer kan doordragen. Anders kun je ook de hele zomer geen jurkjes dragen, want dan zit je in je nakie tijdens het voeden. Maar ook met shirtjes, je draagt in de zomer er natuurlijk geen extra hemd onder, en ik weet niet hoe het met andere vrouwenn zit, maar mijn buik was de eerste maanden niet erg charmant. Mijn eerste was een najaarsbaby, dus toen droeg ik gewoon voedingshemden onder normale shirts, maar nu houd ik dus rekening met het voeden in de zomer.
Hoe staat dat eerste jurkje bij jou? Die is van prenatal toch? Bij mij zit ie wel heel erg laag dus heb hem teruggebracht. Tieten vlogen er bijna uit. Hahah. Erg jammer want vind hem verder erg leuk!
Super leuke set! Ga gelijk even online kijken☺️ Had inderdaad een aantal dingen bij lidl gekocht, 2 positiejoggingbroeken & 2 leggings. Zitten prima! Van de week maar even opzoek naar een leuk jurkje bij prenatal.
Oehh wat een leuk jurkje !! Dat zou ook echt wat voor mij wezen, staat je super goed ! ( stiekem ook leuk om te zien wat voor gezicht er achter de gebruikersnaam micchan zit )