krijg die kleding selfies maar niet voor elkaar. Geen daglicht bij de passpiegel en met flits zie je helemaal niets... Het was hier een casual paasdag. Donkere jeans, champagne kleurig truitje met subtiel glittertje en strikken op de mouwen en champagne kleurige sneakers. En mijn eye catcher tijgerprint oorbellen waar ik zo verliefd op ben zijn ook niet zichtbaar op de foto... Bekijk bijlage 564844
Weer het blauwe shirt met vlindertjes. Dit keer met een lichtblauwe jeans met scheuren Witte sneakers van Zara. Ze lopen zooooo lekker.
Lekker simpel: skinny en flanellen shirt van H&M, donkerrode All stars en wit horloge + wit hemdje van Hema. Bekijk bijlage 565070
Hier alweer in p-p-p-pyjama Bekijk bijlage 565073 (Met rechts- en linksboven prachtige kwijlvlekken van mijn kind. Hij tongzoent nou eenmaal graag met zijn spiegelbeeld.)