Ik weet niet waar ik moet kijken Hier lig ik nog in bed (nog geen 7 u hier), dus mijn 'outfit' showen is illegaal
@Sue87 bij de h&m. Zijn 3 halen 2 betalen. Zitten bij mij iig goed. Heb gewoon Mn eigen maat genomen ipv een of 2 maten groter.
Inmiddels aangekleed. We hebben hier een spiegel! Vestje Esprit, shirt Vero moda. Spijkerbroek staat niet op de foto, is van Esprit geloof ik. Sokken van h&m
Pot jan drie dubbeltjes! Weer gedraaid. Bijsnijden kon ik niet vinden en heb de foto dus gedraaid maar dat werkt niet. Ik heb een iPhone. Hoe moet ik bijsnijden?
Het is een oude boerderij. Onze woonkamer en keuken waren ooit de paarden en koeienstallen. Vandaar dat het lekker ruim is
Gaaf hoor! Heerlijk die ruimte. Opgegroeid in een groot huis. En nu in een standaard eengezinswoning. Toch wel even wat anders.