Jurkje van de bonprix. Gordel van Volkswagen vanwege de hooikoorts kan ik geen asseccoires verdragen op mijn huid dus het is simpel vandaag.
Ik zeg altijd gewoon dat het crinkle-katoen is als ik vergeten ben te strijken Wel een lekker zomers setje, staat je leuk.
Ik draag vandaag een jurkje van de supertrash en schoenen van Guess. Heb ook mijn sandalen voor de zekerheid meegenomen naar kantoor.
Shirtje: calvin klein jeans Broek: LTB Schoenen: dsquared2 of Stefano lauran ik ben er nog niet uit. Zie trouwens dat me uitgroei ook echt niet meer kan dat wordt een bezoekje aan de kapper dit weekend
Only en Pieces Beetje rare foto zie ik nu. Ik sta tegen de deur geleund. Lijkt op de foto wel alsof ik mn been gebroken heb ofzo