Waarom altijd vooroordelen??

Discussie in 'De lounge' gestart door BabyLovley, 5 apr 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. BabyLovley

    BabyLovley Actief lid

    21 jan 2009
    144
    0
    16
    https://www.facebook.com/nnnails.nl
    West- Brabant
    Hallo iedereen,

    Zoals het onderwerp het al zegt; vraag ik me af waarom sommige mensen hier het altijd nodig vinden om te vooroordelen?

    Ik neem aan dat hier onderwerpen worden geopend voor hulp of vermaak o.i.d... En niet om negatieve reacties te ontvangen.
    Ik bedoel wie ben jij om je negativiteit te verspreiden? En hebben we wat aan je mening?
    Uhhh... NEE..!! :x

    Don't judge a book by it's cover..!!

    Sterker nog, zelfs de cover ken je niet eens in de meeste gevallen..!! Evenmin de achtergrond..!!
    Hou de eer aan jezelf peops. ;)

    Drop hier wat je wil, en laten we het gezellig hebben..!!


    PS: Tuurlijk iedereen heeft wel eens vooroordelen, maar hou ze voor je zelf. :D
     
  2. 2009lisanne

    2009lisanne Fanatiek lid

    19 feb 2010
    1.437
    1.465
    113
    Vrouw
    twente
    + 1
     
  3. luckybird

    luckybird Fanatiek lid

    2 sep 2009
    1.274
    0
    0
    NULL
    NULL
    hmmm beetje negatief begint dit topic. latenw e iets gezelligs posten. het is bijna langggggggg weekend!
     
  4. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Omdat het voor mensen altijd makkelijker is om iets te zeggen zonder dat ze daadwerkelijk weten ( of mee maken ) Hoe iets is.
     
  5. BabyLovley

    BabyLovley Actief lid

    21 jan 2009
    144
    0
    16
    https://www.facebook.com/nnnails.nl
    West- Brabant
    Ja, dat denk ik ook.. En omdat het makkelijker is als je het typr i.p.v. Face to Face.. Vraag me af of de reactie dan hetzelfde zou zijn.. hahahaha
     
  6. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Ook face to face gebeurd het hoor;)

    Oordelen is gewoon in sommige situaties erg makkelijk als je niet weet wat er gaande is.

    En iedereen oordeelt wel eens.
     
  7. BabyLovley

    BabyLovley Actief lid

    21 jan 2009
    144
    0
    16
    https://www.facebook.com/nnnails.nl
    West- Brabant

    Jaa.. Jeej lang weekend..

    Zo een zin in, en hier is r ook nog kermis en een hoop paas activiteiten voor de kids.
     
  8. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    22 jul 2008
    18.631
    31
    48
    Ja inderdaad: Iedereen heeft vooroordelen. Dat is natuurlijk. En er zijn ook mensen die claimen dat ze die niet hebben, maar dat geloof ik niet. Kan wel zijn dat je er niks mee doet, maar da's wat anders.

    Waarom mensen hun vooroordelen hier zomaar te pas en te onpas neerzetten? Dat is omdat de anonimiteit van internet ervoor zorgt dat mensen denken niet na te hoeven denken over de consequenties van hun acties. Ze ZIEN de persoon tegen wie ze het hebben niet, dus hoeven ze ook geen rekening te houden met eventuele gevoelens die ze kwetsen. En in extreme gevallen: Ze weten dat ze ermee wegkomen, want daar waar je in het echte leven misschien een klap voor in je gezicht kunt krijgen, krijg je hier niet. Of als je in het echte leven ook door anderen aangesproken of aangekeken wordt door wat je hebt gedaan of gezegd, boeit dat hier niet. De anderen zijn onbekenden en dus is hun mening niet of minder belangrijk. Mensen hebben minder de behoefte om anderen te vriend te houden, of om aardig gevonden te worden (wat overigens ook een natuurlijk, instinctief uitgangspunt is).

    Daarentegen geeft het velen WEL een fijn gevoel om eens lekker te kunnen stoken. Ik moet zeggen dat ik het soms ook leuk vind om héél zwart-wit stellingen in te nemen. Ik weet dan ook wel dat het veel genuanceerder is, maar alleen al om de discussie op gang te brengen en mensen eens goed na te laten denken over de situatie of het eens vanuit een compleet ander perspectief te laten zien, vind ik interessant.

    Persoonlijk probeer ik mijn mening toch wel te nuanceren en in elk geval geen extreme uitspraken te doen als 'dan spoor je niet' of 'dan ben je een slechte moeder' of zoiets. Maar goed, ik weet ook van mezelf dat als de discussie heftiger wordt en mensen persoonlijk gaan worden, dat ik dan ook makkelijk op mijn teentjes getrapt ben en dan dus óók lullig uit de hoek kan komen.

    Zo, en tot zover wat IK denk waarom mensen zo ongenuanceerd hun mening neerkwakken. ;)
     
  9. marilouise

    marilouise Niet meer actief

    vooroordelen zijn er altijd , tegenwoordig maakt het mij geen bal meer uit,

    ik ben na mijn zwangerschap heel ziek geweest en heel veel aangekomen door medicijnen en niet kunnen lopen toen op een gegeven moment zei iemand zo in het voorbij gaan tegen me terwijl ik net weer begon te leren lopen misschien moet je wat minder vreten en wat gaan afvallen dan kan je ook wat makkelijker bewegen, heb toen gezegd mevrouw het is dat het niet kan maar ik begrijp dat je graag met me had willen ruilen? ze werd vreselijk rood en zei niets meer (zo ga ik er tegenwoordig mee om en dat ik aan het afvallen ben doe ik voor mezelf en voor niemand anders )

    wil niet zeggen dat het soms van binnen wel eens pijn doet
     
  10. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    #10 Napoleon, 5 apr 2012
    Laatst bewerkt: 5 apr 2012
    Omdat mensen zo zijn... Je krijgt toch een bepaalde beeldvorming wanneer iemand iets vertelt. Dat is heel normaal. Maar ik ben het zeker met je eens, je hoeft het niet altijd te spuien ;)
     
  11. BabyLovley

    BabyLovley Actief lid

    21 jan 2009
    144
    0
    16
    https://www.facebook.com/nnnails.nl
    West- Brabant

    Wooww Ik wens je erg veel sterkte en succes met het afvallen! En ik vind het heel knap hoe je tegen die mevrouw heb gereageerd, echt respect..!!

    Als ik gekwetst word verstijf ik vaak waardoor er niks uitkomt, of schiet onwijs uit mijn slof.
     
  12. Eefke84

    Eefke84 Niet meer actief

    zoveelste topic.... enne trouwens je begint zelf ook niet echt gezelliG
     
  13. Loesie1982

    Loesie1982 VIP lid

    25 dec 2008
    5.486
    0
    0
    Juffrouw
    Overijssel
    Precies wat ik ook dacht...
    Weer zo'n topic...en wat wil je er in vredensnaam mee bereiken?
     
  14. fokje

    fokje Fanatiek lid

    14 mei 2007
    3.313
    0
    0
    verzorgende
    friesland
    tja dat dacht ik ook

    vooroordelen tsja zo zit een mens in elkaar je ziet iets of iemand en trekt dan zelf al een lijn terwijl het heel anders in elkaar zit!!

    sory maar wat wil je hiermee bereiken???
    of wou je zeggen dat je zelf nooit een vooroordeel hebt
     
  15. Dana

    Dana Niet meer actief

    Mee eens.
     
  16. BabyLovley

    BabyLovley Actief lid

    21 jan 2009
    144
    0
    16
    https://www.facebook.com/nnnails.nl
    West- Brabant
    Dat dit de zoveelste topic is.. Weet ik niet, helaas ben ik niet heel de forum afgeweest.

    Als je het niks vind reageer je toch gewoon niet.
     
  17. tulip

    tulip Niet meer actief

    omdat we allemaal mensen zijn en sommigen eens wat eelt op dr tere zieltje moeten kweken...

    oke, ik verdien hier ook geen gezelligheidsprijs mee, maar dat was mn eerlijke reactie, want eerlijk vind ik het belangrijkst.
     
  18. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.267
    6.795
    113
    Houd de spiegel voor en begin bij jezelf
     
  19. Sanne1985

    Sanne1985 Niet meer actief

    #19 Sanne1985, 5 apr 2012
    Laatst bewerkt door een moderator: 5 apr 2012
    Hier op het forum ken je natuurlijk niet ieders book/cover/achtergrond whatever.. Maar soms kan dat ook positief zijn, omdat je er dan eigenlijk een beetje blanco op ingaat.. En dan kunnen reacties inderdaad wel eens negatief of bot overkomen, maar ook dat hoort bij het leven. Je kan het ook niet altijd met elkaar eens zijn, dat zou ook een saaie bedoeling worden toch?

    TS: niet zoveel vooroordelen over mensen met vooroordelen hebben!
     
  20. wonderteam

    wonderteam Niet meer actief

    Woww, ik zou zeggen begin bij jezelf! Erg vriendelijke openinspost heb je namelijk niet.
     

Deel Deze Pagina