Meiden, na een periode van onzekerheid heb ik net goed nieuws gekregen! Begin april ontdekte ik een knobbeltje in mijn borst. Na een lange periode heb ik net definitief de bevestiging gehad dat het om een goedaardig knobbeltje gaat! Ben zo ontzettend blij en opgelucht maar vooral dankbaar dat het zo afloopt! Wilde het even met jullie delen
Dat is super nieuws! Gefeliciteerd meid, nu lekker bijkomen van alle spanningen van de afgelopen tijd
Fantastisch nieuws meid!! Ik ken de spanning... Ik heb het jaren terug ook gehad en moet nu nog ieder jaar op controle. Gelukkig toen ook goedaardig. Laat je het verwijderen of laten ze het zitten? Geniet van het goede nieuws!! Liefs!
Dank jullie wel! Ik heb het vorige week al laten weghalen omdat ik er last van had. Is voor onderzoek naar de patholoog gestuurd en nu dus definitief goed nieuws!
Wat een opluchting na heel vervelende spanning zeg!!! Heel fijn dit!! Feestje Gefeliciteerd met dit goede nieuws!!