Ja zulke shows zijn leuk om te kijken! Thanks allemaal, ik ben er ook erg blij mee, wordt er nog elke dag vrolijk van.
Yep... Hier zo'n beetje verslaafd aan ink master haha. Om de redenen die jij noemt oa. Terwijl ik zelf geen tatoeages heb
Heb er nu 7 maar plaats liever geen foto's. Wil er nog een ter ere van mn dochter maar niet haar naam of portret. Wil iets symbolisch met haar geboortedatum of sterrenbeeld ofzo. Als iemand een idee heeft? Oh en nummer 8 zit al in mijn hoofd maar daar zoek ik nog een kunstenaar voor Alice in Wonderland thema maar dan niet de Disney versie. Beetje zoals afbeelding in de bijlage Tips voor artiesten zijn welkom!
Ik vind namen op je huid zetten echt vreselijk. Snap niet dat mensen dat doen. Maar in jou geval. Zo mooi! Subtiel en alles betekenend. Prachtig.
Ik ga donderdag weer heen voor een nieuwe sessie. Hopelijk is dan m'n onderarm af en is er een begin gemaakt met m'n bovenarm Misschien dat ik dan een foto plaats.... nu is het nog half af
Dat is wel een leuk idee! Nou had ze echt een schattig geboortekaartje en ben niet zo van het schattige, maar een afgeleide ervan kan natuurlijk wel
Herkenbaar dit, ik heb precies hetzelfde! Ik vind tatoeages prachtig, en zou het liefst 1 grote willen die zo ongeveer mijn hele rug bedekt.. Ik hou daar meer van dan meerdere kleine.. Maar wat zet je er dan op en welke betekenis vind je mooi en ben je er over een aantal jaar nog steeds tevreden mee.. Ik blijf ermee worstelen haha
Bedankt. Whaha nee grapje. Ik heb er zelf 5. Naam van mijn dochter met een rood hartje die ze zelf zo getekend zou kunnen hebben. Een grote van knie tot bijna heup met een bloem en tierelantijntjes. Een kleine mandala. Een klein hartje onder mijn sleutelbot, laten zetten met mijn zus. En 1 mislukkeling op mijn pols, is ook de enige waar ik spijt van heb. Van de 2 die ik op mijn rechterarm heb maak ik in de toekomst een full sleeve.
Ik heb 2 en een halve tattoo. Eentje aan de binnenkant van m'n enkel, gezet samen met een vriendin een Egyptisch Ankh. Laten ontwerpen en beide op een andere plek. We waren toen al ruim 5 jaar beste vriendinnen en nog steeds al zien we elkaar veel te weinig. En eentje net boven m'n lies, het oog van Horus. De halve tattoo heb ik in een onbezonnen bui gezet toen ik een puber was. Met naald en oost-indische inkt Moest een dolfijntje worden op m'n bovenarm. Maar leek meer op een orka/walvis. Ben gelukkig zo slim geweest om het bij de omtrek te houden en nu ruim 20 jaar later is die dusdanig vervaagd dat het niet meteen opvalt. Daar gaat nog wel een cover up overheen komen zodra ik er zeker van ben wat dat dan moet worden. Of een perkament-rol met de naam van ons kindje wat in januari verwacht wordt, of een paar sterren en vlinders met de as van m'n overleden hond en kat. Misschien wel een combi van beide. Daar ben ik nog niet uit.
Dit zeg ik ook altijd; denk er even een flink aantal maanden over na! Ik ga volgend jaar ergens weer, een tattoo voor onze zoon, zn hartslag en een vrouw/baby afbeelding. En een sterretje, dat kleine frummeltje wat ik in december 2015 verloor doet me nog steeds wat, en ik wil dat vastleggen.