Show je UGG AUSTRALIA'S en vragen

Discussie in 'De lounge' gestart door SeaShell, 21 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Angela2009

    Angela2009 Niet meer actief

    Maar op die site zijn ze net zo duur als hier in NL...waarom heb je ze dan niet gewoon in de winkel gekocht?!
     
  2. omdat ik dat specifieke paar niet in de winkels kon vinden
     
  3. Angela2009

    Angela2009 Niet meer actief

    Ooh sorry denk dat ik het al weet, omdat ze bijna nergens te krijgen zijn ;)

    Maar voor de prijs had je het niet hoeven doen in ieder geval.
     
  4. Angela2009

    Angela2009 Niet meer actief

    Je had al gereageerd....leuke naam heeft je zoontje :D
     
  5. haha ja inderdaad :D
    Nee voor de prijs deed ik het niet.

    Offtopic wat een leuke naam heeft je zoontje haha :D
     
  6. o whaha tegelijk gereageerd :p
     
  7. Angela2009

    Angela2009 Niet meer actief

    Whaha idd tegelijk....zeker een leuke naam....ga je nog Uggs voor hem kopen als hij ouder is?!

    Het is dat hij ze nog niet past maar volgende winter koop ik ze wel hoor!! Vind ze bij jongentjes ook gewoon leuk :D :D
     
  8. Fayy

    Fayy Niet meer actief

    mijn zus had nieuwe uggs gekocht ook in alkmaar bij waardijk en ze deed ze thuis aan trekt m zo kapot :| me moeder heeft ze de volgende dag geruild, gelukkig was dat geen probleem.. en onder kapot versta ik een naadje los dat zo verder los kan gaan.

    mijn uggs werden na aankoop nog gratis ingespoten ook :D binnenkort even een flesje kopen om de 3/4 weken inspuiten werd er als goed is gezegd.
    me zus heeft nu dus zo'n flesje en zat gister te spuiten.. en later nog eens,ze wist niet waneer het genoeg was.. maar heel de vloer is nu spekglad!! tenminste waar ze gespoten heb.
    dus ik adviseer buiten te gaan spuiten :p
    was maar even een tip!!

    Liefs
     
  9. Mijn man vindt ze niet leuk voor jongetjes.. ik zie het nog wel. Denk dat die camelkleurige wel goed zouden staan bij Jason :D

    Fayy wat voor spray heb jij? Ik heb ook een spray gekregen maar ik spray niet zo vaak.. nu draag ik mijn uggs ook niet dagelijks. Vorig jaar wel toen ik zwanger was waren het de enige schoenen die ik nog aankreeg.. kon niet bukken.
    Zie dat je een miskraam hebt gehad, erg zeg ben je bang dit keer dat het mis gaat of heb je er wel een goed gevoel over dit keer? :)
     
  10. Angela2009

    Angela2009 Niet meer actief

    Haha nou mijn vriend heeft daar niks over te zeggen hoor ;) ik koop ze gewoon!! Hij heeft daar toch geen verstand van joh!! haha. Als ze zo klein zijn vind ik het echt leuk staan, bij volwassen mannen vind ik het niet zo leuk!
     
  11. LovelyDK

    LovelyDK Niet meer actief

    Zou fijn zijn idd ;)

    Ik heb ze ook voor mn zoon gekocht hoor, zo lief!!
     
  12. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    ff fotootje spammen ;)

    ik met mijn bailey button black's :D ben er zoooooo blij mee :D
     
  13. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    wel een beetje op z'n kop zie ik, en de schoenen zijn ook niet erg duidelijk te zien omdat de foto hier zo klein uitvalt :)
     
  14. Momfulness

    Momfulness Niet meer actief

    haha, leuk topic daan!
    Ik heb de gewone chocoladebruine halfhoge Uggs.
    Heb ze tijdens mijn zwangerschap gekocht (we hebben toen nog een hele tijd gediscussieerd over die schoenen haha) en ik heb ze zodra het onder de 10 graden komt, bijna iedere dag aan.

    Dus nu maar op zoek naar een nieuw paartje. :)
     
  15. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    1 dec 2007
    21.158
    8.135
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    Dan bn je geen vegetarier maar veganist he :p
     
  16. Onder water

    Onder water Niet meer actief

    Ik heb mijn zinnen gezet op de uggs mini sand, ga ze toch maar weer passen om te kijken of ze nu weer zo gigantisch lijken aan mijn voeten haha ;). Leuk met een baggy broek eronder.
     
  17. LovelyDK

    LovelyDK Niet meer actief

    devilschase een veganist eet geen ei en drinkt geen melk hoor
     
  18. LovelyDK

    LovelyDK Niet meer actief

    Daantje die bailey button heb ik vorig jaar ook in t zwart gekocht :) enig nadeel vind ik dat die flappen omslaan.. maarja :)
     
  19. Onder water

    Onder water Niet meer actief

    Via via gehoord dat dit heel makkelijk op te lossen is bij de schoenmaker,dmv klittenband? Pin me er niet op vast, maar een bezoekje bij de schoenmaker kan nooit kwaad:D
     
  20. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    Ze gaan idd snel flappen, maar dat is ook een beetje de bedoeling van het model :D ik vind het iig best mooi ( al Ben ik volgens mij de enige)
     

Deel Deze Pagina