Ik weet het is nog zomer en geniet er echt volop van maar is weer de tijd van winterjassen kopen. Ik vind dat altijd leuk om te zien en ben nieuwsgierig wie wat heeft Dus ik zeg kom maar op met jullie mooie jassen!
Dit is de mijne. Vandaag gekocht eindelijk na jaren zoeken de perfecte jas gevonden helemaal happy mee
Leuke jassen, maar ik moet er nog even niet aan denken om nu te gaan kopen. Nog even genieten van de zon!
In het beige (zie foto) en muisgrijs 2 voor samen 80 en vind hem niet onderdoen voor de duurdere merken vind die double breasted jassen allemaal op elkaar lijken. Hij zit erg mooi getailleerd!
Die van h&m is erg leuk. Let alleen wel op dat ie goed warm is. Ik had er twee jaar geleden eentje en toen had ik het steeds koud met die jas aan. De jassen zijn vaak te strak om er goede dikke truien onder te dragen. Ik ben nog aan het zoeken. Ik weet ook niet echt wat ik zoek. Ik hoop hier op meer inspiratie
Die is ook mooi! En dat maakt echt niet uit dat het H&M is hoor. Scheelt 2 jassen voor 80 euro Hebben vaak hele leuke kleding. Probleem is alleen dat de jassen bij mij nooit goed zitten zoals ik het wil
Dankje. Is het ook echt helemaal onze stijl de woning (is wel gehuurd maar verhuurster had het helemaal vernieuwd en de originele dingen zoals de deuren ed. gelaten) Woon er net 1 week in.