Show je zwembad topic!

Discussion in 'De lounge' started by aappie20, Jul 1, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. MamaChantal

    MamaChantal VIP lid

    Oct 14, 2010
    16,541
    3,057
    113
    Hier zet ik zo een klein badje van action neer
    hebben ook een grote van 3x2 maar ik mag en kan nog niet in bad:( en dan krijg ik alleen maar strijd met zl.
    En moet nog iets van verwarming halen ervoor
     
  2. baby2011

    baby2011 Fanatiek lid

    Aug 15, 2010
    1,883
    395
    83
    Vraagje waar halen jullie chloor tabletten?
     
  3. Drieka

    Drieka Niet meer actief

    Wij hebben gisterenavond ons Intex-zwembad met 366 cm doorsnee opgezet, heeft al 3 zomers gestaan dus hebben eerst 4 gaatjes moeten plakken ;), helaas zijn er nog ergens 2 mini-gaatjes want het lekt een beetje aan 2 kanten, gelukkig wel minimaal dus na deze zomer het zwembad maar wegdoen en volgend jaar een nieuw bad kopen (de pomp en andere benodigdheden bewaren we wel).

    Ik ben het nog aan het vullen, heeft al 8 uur gelopen (gisterenavond 2 uur en vanochtend om 06:00 aangezet) en ik denk dat het nog zoiets 4 uurtjes moet voordat het volledig vol is.
    Wij doen dus wel een chloordispenser in het water en ik doe om de dag PH-waarde meten zodat ik weet of het water goed blijft.
    Chloor doen we minimaal aangezien we komend weekend ook ons mannetje erin willen laten dobberen met de swimtrainer en mocht hij wat water binnen krijgen dan zit er tenminste minimaal chloor in.

    View attachment 463610 View attachment 463611


    PS, we hebben natuurlijk spaanplaatplanken gekocht die op het split liggen en daar het zwembad bovenop, anders is het wat pijnlijk :D
     
  4. Drieka

    Drieka Niet meer actief


    Kun je online kopen, bij Heuts en bij Cranenbroek.
    Ik adviseer je dan ook een PH-setje te kopen want dan kun je controleren of je genoeg chloor in het water hebt, heb je er teveel in dan kun je jeuk aan je huid krijgen en dat is niet prettig, als je er te weinig in hebt dan heeft het geen functie dus is fijn als je het om de paar dagen kan controleren.
     
  5. Be Happy

    Be Happy Niet meer actief

    Wij hebben een Ml87 en een Gerdatje....:D

    :p
     
  6. Joyciejj

    Joyciejj Fanatiek lid

    Mar 10, 2011
    1,486
    223
    63
    Wij hebben deze sinds begin juni.. chloortabletten, ph meetsetje en nog steeds perfect water!
    Hij is maar 220x150 maar we passen er allemaal in :p
    2 jaar hebben we zon klein opblaasbaar ding gehad, maar wat een ellende, dat water is binnen 2 dagen zo troebel al..
    Toen we nog geen kids hadden, hadden we zon ronde van 366, die was toen al kapot en door de speeltoestellen allemaal past dat niet meer!
     

    Attached Files:

  7. Vrolijkheid

    Vrolijkheid Niet meer actief

    Is dit de kleinste van Intex?

    HIer pas van het weekend een tuin en dan een schelpje voor onze kleine man. Volgend jaar wil ik wel zo'n groot bad.
     
  8. aappie20

    aappie20 Fanatiek lid

    Feb 19, 2012
    3,224
    525
    113
    Ik ben echt jaloers op al die grotere zwembaden heeerrlijk!
    Heb uiteindelijk toch een scheut chloor erin gedaan omdat er nergens meer chloortabletten te koop zijn.. heb dan nu tot vrijdag om ff online te bestellen en dan weer verversen met tablet.

    Zoontjw heeft er al heerlijk ingepoedeld als dje straks wakker is gaat deze zeekoe ook:) mits ik me bikini nog pas hahaha
     
  9. Skatje

    Skatje VIP lid

    Dec 10, 2008
    9,026
    165
    63
    Female
    Gastouder
    Arnhem
    Ons fantiestasse bad. Niet helemaal vol want dan verzuipt nr 3. En elke dag vers water want het zit vol met zonnebrand en tenenkaas na 1 dag.
     
  10. Joyciejj

    Joyciejj Fanatiek lid

    Mar 10, 2011
    1,486
    223
    63
    Ja idd de kleinste.. wel erg fijn deze!
     
  11. Shawarma

    Shawarma Fanatiek lid

    Nov 2, 2008
    1,853
    127
    63
    In een huis
    Hier ook een Intex 3x2 staat vanaf begin juni.
    Heerlijk met dit weer!
    Ik hoef niet naar het strand, dat gesjouw en gepuf bah!
    En m'n zoon is er de hele dag in te vinden.😁
     
  12. Twingia

    Twingia Fanatiek lid

    Dec 7, 2013
    1,151
    1
    38
    thuis dingen doen, met de kinderen knuffelen.
    Friesland
    Haha ons ''zwembad''.
    Eigenlijk zo'n speelkleed voor op het strand ofzo.
     
  13. famke89

    famke89 Fanatiek lid

    Oct 9, 2013
    1,495
    375
    83
    Female
    Karwei en Intertoys hebben ze ook!

    Wij hebben thuis zo'n kleine ronde van de action.. :)

    Mijn ouders hebben een vast zwembad in de tuin dus daar gaan we straks lekker heen als dl wakker is! :D:cool:
     
  14. Shawarma

    Shawarma Fanatiek lid

    Nov 2, 2008
    1,853
    127
    63
    In een huis
    Ik haal chloortabletten en teststrips bij de gamma!
     
  15. Vrolijkheid

    Vrolijkheid Niet meer actief

    Hij ziet er zeg maar nog best groot uit haha vandaar. Ik heb er vanochtend op internet naar zitten kijken vandaar.
     
  16. Antares

    Antares VIP lid

    Nov 17, 2008
    19,894
    3
    38
    Hier de onze, vorig jaar gekocht en gisteren opgezet. 😁
     

    Attached Files:

  17. giebel

    giebel Fanatiek lid

    Aug 26, 2011
    2,565
    601
    113
    Wij hebben wel een grote tuin maar alleen een plastic opblaas zwembadje .Gaan morgen vrijdag zaterdag zondag naar het echte zwembad in het dorp (abonnement).Gaan de mensen met zo'n groot zwembad dan nooit naar een dorpzwembad ? Of stad natuurlijk. Mijn dochter vind dat helemaal geweldig. Met speeltoestellen in het water, speeltuin erbij, ijsje kopen. En ik denk hoe groter de kinderen hoe liever ze zwemmen in het zwembad waar alle bekenden ook zijn, maar misschien verkijk ik me daar op?
     
  18. famke89

    famke89 Fanatiek lid

    Oct 9, 2013
    1,495
    375
    83
    Female
    Hier is alleen een subtropisch zwembad zonder buiten bad.. is daar binnen nog warmer dan hier buiten ;)

    Overigens zijn hier wel meertjes..maar dat water is dan net weer te koud.. omdat we nog bijna geen warm weer gehad hebben.. oh en meestal als het dan keer op temperatuur is zit er blauw alg in.. geef mij maar t zwembadje thuis ;) :p
     
  19. Imensa

    Imensa Fanatiek lid

    Oct 23, 2014
    2,463
    18
    38
    Je ziet hem achterin staan :D
     
  20. Twingia

    Twingia Fanatiek lid

    Dec 7, 2013
    1,151
    1
    38
    thuis dingen doen, met de kinderen knuffelen.
    Friesland
    Ik ging vroeger altijd naar het zwembad vanaf ik een jaar of 8 was. Maar had ook een zwembadje in de tuin. Kon ik s'avonds lekker in.

    Toen wij nog kleiner waren hadden we een zwembadje in de tuin.
     

Share This Page