Lief <3 Ik snap wel vanwaar @gossip haar reactie vandaan komt, het ging over het gebruik van make-up in een ander topic... En toen ging het erover dat sommige mannen naturel mooier vinden. Waaronder dus mijn man. Dus ik gebruik nooit make-up, ook omdat ik het zelf niet nodig vind... Mijn gezicht is mijn "mooiste" onderdeel. Maar op mijn trouwdag had ik naturelle make-up en dan springen mijn ogen er nog meer uit... Ik vermoed dat @GossipGirlxoxo dat bedoelde...
Dan ben ik wel benieuwd waar ze bij mij mee aankomen denk dat ik van bijna alles niet eens weet wat het is.
Ja, inderdaad. En ook de opmerking: ik weet dat je een goede huid hebt, maar... Ik heb zelf helemaal geen goede huid, alsof je dan verplicht make up op moet.
Ik geef haar geen advies ik zeg dat IK nieuwsgierig ben naar een voor en na foto met concealer. Even beter lezen
Dat was nav een gesprek in een ander topic. Daar vertelde ze zelf dat ze geen make up nodig heeft omdat ze zo een goede huid heeft. Nav dat gesprek post ze een foto hier in het topic. Dus daar haak ik op in, met andere woorden ik weet waarom je geen make up draagt maar ik ben nieuwsgierig naar... Daar zeg ik nergens mee dat anderen maar make up moeten dragen. Ook juf niet. Alleen dat ik nieuwsgierig ben naar juf met een beetje make up onder haar ogen. Wat word dit weer lekker overtrokken, maar had ik hier kunnen verwachten. Dus wie wil nog meer even zeiken hierover omdat ze zich aangesproken voelen met of zonder make up en met of zonder goede huid en met of zonder donkere kringen onder de ogen?! Ik zou zeggen trek dan een nummertje.
Graag gedaan, ik dacht dat je niet goed kunt lezen. Wat blijkt je bent gewoon goed in lezen en in dingen uit verband rukken. Gefeliciteerd, zou er trots op zijn als ik jou was
Jeetje wat ben jij snel aangebrand. Slechte dag? Ik geef vriendelijk aan dat ik het jammer vind dat iemand die tevreden is met zichzelf een reactie krijgt over het dragen van make up. Later zeg ik nog dat ik niet het idee heb dat die opmerking met verkeerde bedoelingen geschreven is. Veel vrouwen zijn onzeker over hun uiterlijk. Ik vind het zonde om tegen iemand die dat niet is te zeggen dat je benieuwd bent hoe een concealer of wat dan ook zou staan. Hoef je niet als een persoonlijke aanval te zien.
Nou ik, ... nee grapje. Ik draag uit luiheid meestal alleen mascara. Maar ook wel eens een hele lichte foundation en lipstick. En soms ook wel wat wit potlood om de ogen wat naar voren te krijgen. En eerlijk vind ik mezelf dan ook wel iets mooier, en als ik mijn dochters vraag wat zij mooier vinden dan zeggen ze ook eerlijk dat ze met iets mooier vinden. Maar ik durf prima zonder make up de deur uit. Ik snap het probleem ook niet zo. Ik vind mezelf ook mooier in kleding dan in een vuilniszak, hoewel ik dit uiteraard ook prima hebben kan.
Maar ik had dat hele make up gesprek al met haar in een ander topic. Nav dat gesprek plaatst ze die foto hier. Denk je dat ik tegen een wildvreemde die zijn foto zonder make up plaatst ga zeggen goh doe eens wat make up op? En wat vind je zonde om tegen een niet onzekere vrouw te zeggen dat je benieuwd bent hoe concealer of bijv. Mascara zou staan?? Wat kan er dan gebeuren volgens jou? Ik snap niet wat daar zonde aan is?
Mensen relax. Als Juf de opmerking niet prettig vond had ze dat vast zelf wel gezegd, daar hoeft de rest zich niet mee te bemoeien toch? Laten we weer ontopic gaan en leuke foto’s bekijken!
Klopt! Bedankt voor het voor me opnemen, maar dat was inderdaad niet nodig. Ik begreep van waar Gossipgirl haar opmerkingen kwamen en ik zag het niet als kritiek. Ik ben er ook niet onzekerder van geworden. Wel trek ik mijn schrijfstijl in twijfel maar dat heeft niet met Gossip te maken
Ik heb een super-rimpelige droge huid met mega wallen. Én ik draag geen make-up. Maar voel me echt niet aangesproken hoor Wordt soms ook een beetje moe van mensen die alles zo negatief oppakken. En als iemand tips voor mij heeft. (Foto staat een paar pagina's terug Ook prima. Misschien haal ik het nog weleens in de kop om met make-up aan de gang te gaan. Waarschijnlijk niet. Ben ik veel te lui voor