Benthe vind ik veel mooier! Heb ik ook met Myrthe, Jinthe, Jenthe etc. Ik vind het een sjiekere uitstraling hebben.
Volgens mij is het origineel zonder H toch?! Ik zou zelf gewoon zonder H doen. Ik vind Benthe niet sjieker ofzo. Bente is misschien vlotter. En dan hoeft ze het ook niet zo vaak te corrigeren. Hoe heet u: Benthe.....met een H
Ik vind het met een H mooier geschreven, en ik zou het ook automatisch mét H schrijven dus misschien valt dat 'benthe met een h' wel mee.. (of misschien ben ik de enige hoor dat kan ook)
volgens mij is de originele Scandinavische schrijfwijze Bente, vind ik ook hipper staan persoonlijk. Benthe vind ik tuttiger.
Met de H.... is net iets meer chique. Niet echt een reden, maar moet gewoon met de H. Net als Thirza, moet ook met de H en niet Tirza.
Bente! Leuke vlotte naam. Benthe krijgt het een beetje kakuitstraling van... zonde van de naam vind ik... "Benthuh"