Welke Maat

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door janette, 15 mrt 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. janette

    janette VIP lid

    26 feb 2007
    5.113
    0
    0
    Ben op zoek naar de droombaan
    Heiloo
    was ik weer eens :oops:

    welke maat jas kopen jullie? gelijk aan de kleding maat of een maatje groter zodat ze er wat langer mee kunnen doen. :rolleyes:

    Teun heeft nu maat 62/68 meestal al 68 en zou dan 74 kopen....of blijven ze lang ik maat 68 hangen?

    groet

    Janet
     
  2. susanne1979

    susanne1979 Fanatiek lid

    13 mei 2006
    3.799
    1
    0
    verzorgende
    Limburg
    Ze blijven over het algemeen langer in mt 68 zitten, maar ik heb voor Tim.. (nu ook mt 68) een mt 74 gekocht. Het jasje heeft hij nu ook al wel eens aan. Het is dan wat groter, maar het kan net.
     
  3. missmariska01

    missmariska01 Fanatiek lid

    die van mij is 10 maanden en past nog steeds in 68 maar draagt nu ook 74, ik heb voor hem voor de zomer maat 80 gekocht
     
  4. Setteke

    Setteke Niet meer actief

    Tymen draagt nu maatje 68 van winterjas en die is nogal groot, maar ik heb ook een jasje maat 68 en die valt klein. Van gewone kleren draagt Tymen nu nog 62. Ik ben van plan om een jasje voor de zomer in maat 74 (of een grote 68) te kopen, volgens mij kan hij er dan wel de hele zomer mee!
     
  5. Vicky

    Vicky Fanatiek lid

    11 aug 2005
    1.200
    0
    0
    Enschede
    Ik koop jassen altijd een maat groter, omdat je er tenslotte ook nog kleertjes onder draagt...
     
  6. Setteke

    Setteke Niet meer actief

    Wat is dat voor iets raars! Elke keer als je een acht wilt typen verschijnt die smily met de zonnebril! Bedoel dus achtenzestig!
     
  7. janette

    janette VIP lid

    26 feb 2007
    5.113
    0
    0
    Ben op zoek naar de droombaan
    Heiloo
    ik had begrepen dat je maat 68 bedoelde hoor
    staat wel leuk vooral met dit weer
     
  8. sam

    sam Fanatiek lid

    11 sep 2005
    1.543
    0
    0
    Ik heb voor Sam zelfs zomerjasje maat 86, ze heeft nu maat 68. jasje hoeft alleen bij de mouwen worden omgerold, dus ik denk ook dat het aan het model ligt. Deze had ik wel ff gepast in de winkel. Succes
     

Deel Deze Pagina