Mijn zoon heeft aardig wat berg op zijn hoofdje gehad. Goed ingesmeerd en uiteindelijk is het verdwenen Nu was zijn hoofd huidje soms wat droog en ik bleef en blijf goed insmeren. Nu is het allemaal weg maar mijn kleine man blijft maar krabben op zijn hoofdje Lijkt wel alsof hij het doet uit gewoonte Alles is weer ok en zijn haren zijn weer aan het terug groeien door de berg viel ook wat haar uit. Ik ben geen voorstander van de krabwantjes maar ik moest uiteindelijk wel omdat hij in de nacht zijn hoofdhuidje kapot krabt iemand een idee hoe dit op te lossen
Mijn meisje doet dat ook a avonds. Vooral als ze moe is heb ik het idee, ze slaapt ook met d'r hand op de hoofd en friemelt aan d'r haar. Zij had ook flinke berg, nu niet meer. Ik hou d'r nageltjes goed kort.
Oh grappig, mijn dochter friemelt en krabt ook aan haar hoofdje als ze moe is. Ze slaapt standaard met één handje bij haar mond en één handje op haar achterhoofd (ze ligt dan schuin met haar hoofdje he ) Indd, nageltjes kort houden en overdag afleiden met een speeltje & natuurlijk snel naar bedje!
Mijn dochter doet het ook, vooral als ze moe is, de andere twee hadden het nooit gedaan dus was voor ons ook even nieuw haha, maar wij zijn er inmiddels achter dat dit haar "ik ben moe en wil slapen" move is
Nageltjes goed kort knippen en gezichtje insmeren, met créme. Zodat de nageltjes erlangs glijden ipv krassen