Misschien is er over dit onderwerp al wel eens eerder een topic geweest, maar Ik ben geschokt.... Ik citeer even uit de bijsluiter van de Sinaspril Vloeibaar (kinderparacetamol): Rijvaardigheid en het gebruik van machines De hoeveelheid alcohol in dit geneesmiddel kan uw rijvaardigheid of uw vermogen om machines te bedienen beïnvloeden. Dit geneesmiddel bevat 5 vol.% ethanol (alcohol), hetgeen overeenkomt met het alcohol percentage in bier. En dan te bedenken dat je dit mag geven aan kindjes vanaf 3 maanden!!
wow, dat is wel heel erg je mag tijdens de zwangerschap niet voor niks geen alcohol, en dan geven ze een baby zowat een fles bier als hij/zij koorts heeft. erg slecht en heb dit nooit geweten maar hou dit zeker in mn achterhoofd
Ja, maar de alcoholhoeveelheid vergelijkbaar met glas bier krijg je pas binnen als je het hele flesje in 1x naar binnen giet... Op 2,5 ml sinaspril zit 5% alcohol, wat overeenkomt met 0,125 ml en is in principe verwaarloosbaar mits je het niet te vaak achtereen geeft. Je zal versteld staan in hoeveel (kinder)medicijnen alcohol verwerkt wordt, met name voor de houdbaarheid van het (vloeibare) medicijn... Dit geldt overigens ook voor homeopatische middelen van bijv. VSM (chamodent)
Vandaar dat zoonlief begon te protesteren als ik maar 1 keer gaf!! (minimale hoeveelheid) dus deelde ik het in 2 hahahaha... Ach hij is er nooit dronken van geworden
Ja ik denk dat als je alles gaat bestuderen je nog welleens kan schrikken net zoals nu.. Ik heb welleens sinaspril vloeibaar gegeven....zal dat nou slechter zijn als die in pilvorm? Ik heb het gelukkig maar 2 keer hoeven geven na de prikjes...
Zetpillen is het beste wat je kan geven. En idd ze drinken niet het hele flesje op hoor. Hetzelfde als in de voeding daar zit taurine in. Wat ook in redbull zit
In sommige hoestdrank (broomhexine) zit ook alcohol. Word ook afgeraden als je zwanger bent of borstvoeding geeft.
niet overdrijven hoor. hoeveelheid is echt verwaarloosbaar. en wat de anderen zeggen, in veel producten zit alcohol. ook/zelfs in producten van VSM. zolang je je netjes aan de dosering houd, is er niets aan de hand.
Bij mijn zoontje komen op 't moment heul veul tandjes tegelijk door dus hij zit 'lekker' aan de Chamodent van VSM. Ik heb 'm nog niet dronken meegemaakt, 't zou weer 's wat anders zijn dan die paar uur gejengel van vanochtend. ...............Geintje natuurlijk!!
Schrik er eigenlijk best wel van als je zo leest wat er allemaal in producten voor kleine kinderen zit.
Tja, als je kindje reflux heeft en aan de zantac zit krijgt die 2 keer per dag medicatie waar 8% alcohol in zit. Mijn dochter is er nog nooit dronken door geworden Het zijn natuurlijk dingen die in beperkte mate gegeven worden om iets anders te genezen of te verlichten. Het is niet te vergelijken met een glas bier wat een volwassene drinkt.