Oké ik heb geen aandelen voordat jullie dat gaan denken, maar wij zijn razend enthousiast over de nieuwe klei: Moondough. Echt superspul er zijn leuke sets te krijgen, het schijnt nooit uit te drogen (maar dat moet nog blijken dus) het is echt heel apart spul. Onze dochter is er uren zoet mee. Dus houdt je kind van kleien, dan kan ik je dit van harte aanraden.
maar waarom zou ik moondough kopen ipv de standaard playdoh? waar onze dochter ook uren zoet mee is.. en we tot nu toe enkel 1 keer hebben vernieuwd... (toen had een meisje dat op visite was met de klei in het gras gespeeld... dus daar viel geen eer meer aan te behalen)
Mijn zoon is ook helemaal gek van kleien, maar tot nog toe bevalt de gewone playdough uitstekend! Deze droogt ook niet uit (wel opbergen in de potjes natuurlijk na het spelen, maar ik neem aan dat dat voor moon dough ook geldt). Enige dat ik jammer vind, is dat ik inmiddels alleen maar viesgroenige klei heb omdat alle kleuren door elkaar gaan. Dat is (bij Thije ) niet tegen te houden.....Als het lukt om bij de Moondough de kleuren wel gescheiden te houden (nadat je ze natuurlijk wel door elkaar gebruikt....), dan hou ik me van heel harte aanbevolen........
Vraag me idd ook een beetje af wat nou het verschil is tussen gewone playdoh/klei en dit spul. Zie op de site ook niet echt iets nieuws. Wel fijn natuurlijk dat je kindje er helemaal weg van is
Ik ben ook wel benieuwd naar het verschil. Wij hebben toen Milan 1,5 was (ongeveer) een keer zo'n emmer gehaald bij 't kruidvat met een paar bakjes klei erin en nog wat vormpjes enzo en die gebruiken we nu nog steeds. Hij speelt er heel veel mee!
deze droogt sowieso niet uit, ongeacht hoe je het bewaard. Het is eerder een soort foam dan klei. Lichtgewicht ook. Het is echt heel wat anders dan playdoh, niet te vergelijken haast.
Enne....de kleuren? Als je die door elkaar gebruikt (je weet wel een ijsje, met 3 verschillende bolletjes, die bolletjes worden op een gegeven moment 1 grote bol, met de kleuren dus door elkaar), zijn de verschillende kleuren dan nog te scheiden (i.t.t. playdough). Of krijg ik dan ook een viezig groenig (of ander) kleurtje?
Ik heb de reclame gezien ja, mij leek het wel wat. Vanaf hoe uod is dat nou zo ongeveer? Met sinterklaas is mijn zoontje 26 maanden.
@piemie: het is maar net hoe hapgraag je zoontje is denk ik je hebt wel playdoh die je in principe kunt eten znoder ziek te worden. (lekker is wat anders.. maar dat is alleen maar goed)
het is vanaf 3 jaar. Als je het inelkaar drukt denk ik niet dat je het goed uit elkaar kunt krijgen 2 kleuren. Maar het wordt geen andere kleur ofzo. Tenminste dat is hier nog niet gelukt