ik wil graag in contact komen met meiden die aan hun vruchtbaarheidsbehandeling zijn begonnen en die ook onder werktijd naar het ziekenhuis moeten, zelf ga ik binnenkort beginnen met clomid zodra mijn menstruatie inzicht is, en de gync. zei dat je dan regelmatig moet komen voor echo's ik werk in de zorg dus altijd onregelmatig nu is mijn vraag hoe jullie dat geregeld hebben met het werk??
Hoi hoi, Ik ben gewoon heel eerlijk geweest. Ik werk in het onderwijs en er moet altijd iemand komen als ik weg moet om mijn groep op te vangen. Ga de 3e ICSI-poging in Dusseldorf doen en ben dan veel langer onderweg dan als ik het gewoon in Deventer zou doen. Heb het gewoon meteen uitgelegd en gelukkig is het geen probleem. Het wordt niet van mijn loon ingehouden niks. Wat dat betreft heb ik gewoon echt geluk gehad met zo'n directie! Ik zou het gewoon eerlijk zeggen, dan krijg je ook geen scheve gezichten en hoef je er niet omheen te draaien! Succes! Liefs Loesie
Hoi.. ik werk ook in de zorg. Zelf heb ik er voor gekozen om mijn collega's op de hoogte te brengen. ook uit gelegd dat het kan zijn dat je soms maar een dag van te voren weet dat je morgen moet komen.. collega's reageren er goed op en helpen echt mee. ik zit momenteel weer in een punctie en heb voor elke dienst een achter wacht geregeld, dit gaat prima. suc 6 groetjs yippie
Hey Leentjuh, Ik werk ook in de zorg. Bij mij regelt de planner het vaak. Ik geef het dan aan haar door en zij zorgt dat er iemand anders voor mij werkt. Dit is in het begin niet zo heel soepel gegaan, t was voor hun natuurlijk ook wennen. Maar nu is het nooit meer een probleem. Werk wel in een team van ong. twintig mensen, dus er is er altijd wel één die wat kan overnemen. Heb ook toen ik begon aan de behandelingen, gelijk open kaart gespeeld, ook tegen de collega's. Merk dat er wel heel veel begrip is, collega's willen altijd wel met mij ruilen of iets overnemen. Wil je heel veel succes wensen met alles!
Ook hier werkgever eerlijk verteld omdat ik ook in de zorg werk. Op mijn werk was het zo geregeld dat de seniorverpleegkundigen op de hoogte waren en ik hoefde maar te bellen en dan werd er wat voor me geregeld, hoefde dat gelukkig zelf niet te doen. Het is bij mij ook nergens van ingehouden, ze zagen het als bijzonder verlof.
hier ook gewoon verteld aan de baas. zit op kantoor, heb het uitgelegd en me baas is tot nu toe meer als begripvol geweest heel fijn! kan gewoon onder werktijd weg en word vaak wat meer ontzien!
Ik heb zelfs bij het solliciteren de situatie uitgelegd, en ik wordt helemaal vrij gelaten. Ik werk regelmatig over, dus het streept af tegen elkaar. Ook als ik niet zou overwerken of inhalen zou het geen probleem zijn. Ik probeer zelf wel altijd de afspraken vroeg in de ochtend te plannen, zodat iedereen er zo min moglijk last van heeft en het is een drama met verkeer rond de middag. Heel veel succes de aankomende tijd.
Ik werk ook in de zorg. Voordeel bij de IUI's was dus dat dit in mijn eigen ziekenhuis was. Voor echo's ging ik gewoon onder werktijd dus dat was geen probleem. Nu we verder gaan voor IVF krijg ik gewoon vrij of proberen ze me een andere dienst te geven. Het is dus geen probleem en ze hebben alle begrip. Heb inmiddels 2 collega's die ook voor IVF bezig waren/zijn en dat is ook altijd goed verlopen mbt het werk.
Hier ook iemand in de zorg (jeugdzorg) eerst geen open kaart gespeeld op m'n vorige werk, dit zorgde voor een hele hoop onbegrip en ellende. Op m'n huidige werk zijn m'n collega's wel op de hoogte. Zij nemen zonder ellende m'n diensten over nu als ik het vraag, hoe lastig het ook is. Mijn tip is echt open te zijn. En onthoud: jij hebt niets om je voor te schamen!! Je bent superstoer dat je dit allemaal er voor over hebt om je grootste droom na te leven!! Dus waarom dat in alle stiekemheid doen??(dat probeer ik mezelf ook voor te houden als ik baal van het weer vrij te moeten regelen. Trouwens, toen ik ging starten met second opinion in Dusseldorf heb ik ze daar ook over ingelicht. Ik zei er nog verontschuldigd bij dat ik nu vaker een hele dienst kwijt zal moeten ipv een (paar) uurtjes. Waarop een collega opmerkte: ja en??? Ik zie het probleem niet, desnoods rij ik jou zelf naar DD!! Ghighi toch wel lieve collega's heb ik zo!! Ik hoop dat jij ook lieve collega's hebt die zich flexibel willen opstellen. Veel succes!!
ik heb het op mn werk aan mn directe collega's en baas verteld. en dat het dus kon zijn dat het wel eens onder werktijd kon zijn, want je weet nooit precies van te voren wanneer je moet komen. gelukkig kon ik dan vrij krijgen of een dienst ruilen. mijn man moest gewoon vrij nemen en had zijn baas en collega's ook ingelicht. je hebt recht op vrij voor zh bezoeken. wij besloten om het collega's ook te vertellen om te voorkomen dat je scheve gezichten krijgt en mensen gaan praten. oh moet die alweer vrij hebben? toen ze van onze situatie af wisten waren ze best wel begripvol
Bij mij op mijn werk zijn mijn collega's en manager niet op de hoogte. Ik werk met allemaal mannen en vind het wel prima zo. Ik probeer mijn afspraken zo vroeg mogelijk te plannen zodat ik niet te laat op mijn werk ben. En anders zeg ik gewoon dat ik even weg moet of wat later ben ivm een ziekenhuisbezoekje. Ze respecteren dat ik er verder niet over uit wil wijden waarom ik naar het zieknhuis moet en vragen ook niet verder. Met de punctie meld ik me ziek en blijf ik 2 of 3 dagen thuis en ga dan weer werken.
In mijn vorige baan (ben helaas werkloos geraakt door die ellendige crisis) deden mijn collega's / werkgever nooit moeilijk. Nu ben ik ook erg open over mijn vruchtbaarheidsbehandelingen, dus hoefde ook nooit een smoesje te verzinnen. Mijn collega's (twee mannen) leefden allemaal erg mee. Het is nu afwachten waar ik nu terechtkom qua werk en hoe ze daar dan omgaan met mijn vruchtbaarheidsbehandelingen / kinderwens. Heb in elk geval geen zin om smoesjes te moeten verzinnen. Ik hoop dus maar dat ik deze ronde gewoon lekker zwanger ben....
Bij mijn zijn al mijn collega's en baas ook op de hoogte. Heb het in het begin niet verteld, toen wist alleen mijn baas en 1 directe collega het. Maar andere collega's gingen toch wel vragen stellen als ik een paar keer per week iets later was, dus heb het uiteindelijk toch wel verteld. Vond ik wel heel moeilijk en emotioneel maar ben nu blij dat ik het toch wel gedaan heb. In een nieuwe baan zou ik er vanaf het begin eerlijk over zijn en ze inlichten over onze situatie.
Ik heb het hele verhaal eerlijk uitgelegd aan mijn baas en chef, ook dat ik dus maar 1 of 2 dagen vantevoren wist wat er zou gebeuren. Naar een tijd ook mijn collegas verteld, omdat ik wat spanning voelde. Je krijgt te horen dat ze denken dat je voor niks vrij neemt. Toen alles uit was gelegd voelde het wat makkelijker om een collega te vragen om mijn uren over te nemen. Nooit geen probleem geweest. Naar mijn eerste IUI zou ik eigenlijk nog gaan werken maar was helemaal over de flos, mijn baas reageerde gelukkig heel begripvol. Kan ook mijn hart luchten als ik een keer een Bitchy dag heb. Scheelt ook dat mijn bazen alle 2 kinderen hebben.