Situatie in Israël en Palestijns gebied

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door Feye, 9 okt 2023.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. marais

    marais Fanatiek lid

    1 jul 2013
    1.482
    1.816
    113
    Vrouw
    Op een enkele bericht na. Over het algemeen genomen niet.
    En dan heb ik het niet over jou of over een specifiek ander persoon.
     
  2. marais

    marais Fanatiek lid

    1 jul 2013
    1.482
    1.816
    113
    Vrouw
    Gelukkig komen er in ieder geval veel meer mensen op voor de palestijnen Screenshot_20231021_190743_X.jpg Screenshot_20231021_190714_X.jpg Screenshot_20231021_190658_X.jpg Screenshot_20231021_190743_X.jpg Screenshot_20231021_190714_X.jpg Screenshot_20231021_190658_X.jpg Screenshot_20231021_190541_X.jpg Screenshot_20231021_190615_X.jpg
     
    Mammavan5 vindt dit leuk.
  3. Mammavan5

    Mammavan5 Fanatiek lid

    15 dec 2021
    2.101
    2.673
    113
    Vrouw
    #1823 Mammavan5, 21 okt 2023
    Laatst bewerkt: 21 okt 2023
    Ik spreek voor mijzelf nu eventjes.
    Ik heb toch werkelijkwaar in geen post van mij geschreven dat ik pro Hamas ben.
    Je word meteen aan Hamas gelinkt als je pro Palestina bent dat is meerdere keren indirect toch wel gezegd.
    Ik heb dat ook in meerdere berichten aangegeven dat deze hele praktijken al gebeurde voordat uberhaupt Hamas bestond.
    En ik vond jou berichten juist echt neutraal 1 van de weinige hier
     
    GossipGirlxoxo en marais vinden dit leuk.
  4. marais

    marais Fanatiek lid

    1 jul 2013
    1.482
    1.816
    113
    Vrouw
    #1824 marais, 21 okt 2023
    Laatst bewerkt: 21 okt 2023
    En even een paar niet geverifieerde, niet kritische voor zichzelf sprekende screenshots, zodat niet vergeten wordt wie er nu aan het lijden is.
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Vergeten vindt dit leuk.
  5. Vulpen

    Vulpen Fanatiek lid

    30 jul 2014
    3.170
    3.818
    113
    Nee hoor, ik ben nog steeds meganieuwsgierig juist waar dat ene pro-Israëlbericht vandaan kwam vanochtend, die 'nuchtere blik' of wat was het.
     
    citroenrasp, femkes, WWJD en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  6. Bloempjelief

    Bloempjelief VIP lid

    28 mrt 2020
    9.516
    8.660
    113
    Vrouw
  7. Madelie

    Madelie VIP lid

    14 jun 2014
    11.473
    8.734
    113
    #1827 Madelie, 21 okt 2023
    Laatst bewerkt: 21 okt 2023
    Zullen we ook even foto's plaatsen van de bloedbaden die Hamas heeft aangericht en foto's van ouders die niet weten of hun kinderen nog leven?
    Doe even normaal en haal die foto's weg. Je kunt linkjes plaatsen en dan kunnen mensen er zelf voor kiezen of ze foto's wel of niet willen zien.

    Het wordt telkens door veel mensen hier aangegeven dat de Palestijnen vreselijk lijden. Denk dat 99% van de mensen het daar hier wel over eens is. Iedereen hier volgt de nieuwsberichten. De Palestijnen lijden echter niet alleen. Dus stop met te doen alsof echt alleen de Palestijnen het moeilijk hebben. Ja het is gruwelijk hoever Israël gaat. Dat wil niet zeggen dat je ongevraagd mensen foto's onder hun neus mag douwen.
    Nogmaals, een slachtoffer is een slachtoffer en ieder slachtoffer is er eentje teveel.
     
    Syane, Knuffelmonster, Felice en 10 anderen vinden dit leuk.
  8. Bloempjelief

    Bloempjelief VIP lid

    28 mrt 2020
    9.516
    8.660
    113
    Vrouw
    Ik ben ook wel benieuwd of ze weet of deze mensen allemaal toestemming hebben gegeven om hun lijden te delen over de gehele wereld. Mensen kikken hierop, en dat is zo vreselijk! Want niemand kan ze helpen, alleen maar kijken naar hun leed en het lukraak blijven delen. Hier help je die mensen echt NIET mee.
     
    Knuffelmonster, mamabri, Caithxxx en 2 anderen vinden dit leuk.
  9. marais

    marais Fanatiek lid

    1 jul 2013
    1.482
    1.816
    113
    Vrouw
    Ik ga het nog even uitleggen. Zodra mamavan5 of ik een bericht plaats, wordt er door enkelen negatief gereageerd. Ze worden negatief getriggerd op de een of andere manier.

    Vindt iemand het hier normaal dat als ik een link plaats naar een video met een hevig trillende hondje er iemand reageert met een Wikipedia lijstjes van aanslagen van Hamas en Israël? Iemand?

    Mamavan5 plaatst iets en dan wordt er ook kinderachtig en raar gereageerd, niet alleen vandaag hoor.

    Er wordt een megaloep op onze berichtjes gezet en er wordt niet serieus gereageerd. Je kan of serieus reageren of het bericht negeren. Maar nee, de kleuter komt naar boven.

    Het wordt zo wel heel vervelend om hier te blijven posten. Het is een paar dagen best goed gegaan.

    En ik heb het uiteraard niet over iedereen. Er is ook gewoon normaal gereageerd. Ook gevraagd om een link en dat is prima. Maar er moet niet kinderachtig worden gedaan en dan doen alsof wij gek zijn.
     
    Mammavan5 vindt dit leuk.
  10. marais

    marais Fanatiek lid

    1 jul 2013
    1.482
    1.816
    113
    Vrouw
    Ik heb geen bloederige foto's of iets dergelijks geplaatst. Zijn foto's die de harde waarheid spreken.
     
    Vergeten vindt dit leuk.
  11. Madelie

    Madelie VIP lid

    14 jun 2014
    11.473
    8.734
    113
    Er zijn mensen hier die hebben aangegeven bewust geen foto's en video's te kijken omdat ze er erg onrustig van worden. Dan vind ik het op z'n zachtst gezegd onbeschoft ze hier toch neer te knallen. Zo trek ik foto's van moeders met een dood kind in de armen heel slecht. Of het nu een Israëlisch kind of Palestijns kind is. Het is een kind wat overleden is als gevolg van geweld.
    Gewoon weghalen die handel.
     
    Syane, din0, Knuffelmonster en 4 anderen vinden dit leuk.
  12. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Bekijk bijlage 758822
     
    11131618, Madelie, Huismuisie en 5 anderen vinden dit leuk.
  13. Madeliefje1234

    Madeliefje1234 Actief lid

    6 dec 2018
    227
    205
    43
    Vrouw
    100% eens.
     
  14. Vergeten

    Vergeten Fanatiek lid

    1 dec 2019
    1.011
    1.722
    113
    Vrouw
    ja, en dagelijkse bombardementen op bewoonde gebouwen zijn ook eigenhandig. Als Hamas dat soort bommen had, was het leed nu aan de andere kant vrees ik.
    Misschien eens account van de on the ground journalisten in Gaza even bezoeken, wordt heel snel duidelijk wie de dagelijkse/ urelijkse slachtoffers maakt. Maar doe maar toch niet, want dan wordt de geloofwaardigheid van de nieuwswebsites iets minder…lekker koppie in het zand en weer verder.
     
    Liva en marais vinden dit leuk.
  15. Bloempjelief

    Bloempjelief VIP lid

    28 mrt 2020
    9.516
    8.660
    113
    Vrouw
    Misschien dan toch eens bij jezelf te raden gaan waaróm er zo op je wordt gereageerd. De berichten worden namelijk steeds vervelender en er worden veel onwaarheden telkens weer opnieuw gedeeld. Mensen zijn dat zat, melden dat ook, maar daar doe je helaas niks mee, om vervolgens weer lekker verder te delen. Misschien gewoon even geen berichten meer delen hier, je punt is duidelijk en je hoeft anderen niet over te halen.
     
    Huismuisie vindt dit leuk.
  16. Vulpen

    Vulpen Fanatiek lid

    30 jul 2014
    3.170
    3.818
    113
    Kan ik ergens het hele artikel lezen? Dit beschrijft precies waar ik al een aantal dagen geen woorden voor kon vinden, mijn weerzin tegen berichten die hier gepost worden die niet meer omvatten dan 'kijk dit is toch afschuwelijk' terwijl we allemaal al weten dat er afschuwelijke dingen gebeurd zijn en gebeuren.
     
    Syane, WWJD, KleineLai en 3 anderen vinden dit leuk.
  17. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.625
    9.137
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Nee dat is niet zo, maar het leed van de Palestijnen komt niet alleen door Israel, maar ook door Hamas. Maar daar wordt fel op gereageerd; dat maakt je idd niet pro hamas, maar juist als pro palestijn zou je toch anti hamas moeten zijn en je tegen die wanpraktijken moeten uitspreken.

    Als voorbeeld, stel forum voor democratie is hier aan de macht is en zou hetzelfde doen als hamas in Gaza en Israel. Dan hoop ik toch dat we met zn allen in opstand komen hier en niet zeggen tja forum komt door onvrede onder de bevolking enz. En ook al zou dat zo zijn, dat maakt hun daden nu niet goed.
     
    Zxcvb, Knuffelmonster en tuc vinden dit leuk.
  18. Mammavan5

    Mammavan5 Fanatiek lid

    15 dec 2021
    2.101
    2.673
    113
    Vrouw
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  19. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    ❤️
    Mensen halen zo snel dingen door elkaar, als je voor Palestina bent. Wat duidelijk moet zijn is dat er niets Joods is aan de manier hoe de Israëlische regering de Palesteinen behandelt. Tegen deze regering zijn betekend niet dat je antisemiet bent net zoals voor Palestina zijn niet betekend dat je voor Hamas bent!
     
    Mammavan5, 11131618, Huismuisie en 2 anderen vinden dit leuk.
  20. marais

    marais Fanatiek lid

    1 jul 2013
    1.482
    1.816
    113
    Vrouw
    Ik heb ze verwijderd, maar ze bestaan nog steeds.

    Dat ze hier niet te zien zijn betekent niet dat ze er niet zijn. En de foto's geven aan wat Israël aan het doen is nog steeds. Mag niet vergeten worden, omdat je nog steeds hoort en leest dat het allemaal de schuld van Hamas is. Israël wordt dus schoongepraat.
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina