Boekje zindelijkheid

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door Samba25, 27 aug 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Samba25

    Samba25 Fanatiek lid

    22 okt 2008
    2.082
    0
    0
    Zuid Holland
    Hallo meiden,

    Ik lees hier wel eens dat jullie een boekje kopen als je met zindelijk maken begint om het voor het kindje wat leuker te maken, welk boekje raden jullie aan? Mijn dochter is 2 jaar en is er al een beetje mee bezig.
     
  2. mamavanmeisje

    mamavanmeisje Fanatiek lid

    17 jan 2010
    3.076
    0
    0
    Ha, ha ik heb iedere week wel 3 andere boekjes over zindelijkheid.
    Er zitten hele leuke tussen. Ik haal ze altijd uit de bieb.
    Hier is het zo dat kinderen tot .. jaar gratis lid kunnen worden.
     
  3. Lynx

    Lynx VIP lid

    19 jul 2008
    8.696
    2.511
    113
    Ik heb het boekje : Tijd voor het potje van Tracey Corderoy. Hier was dat een handig boekje omdat onze dochter wel al op het potje plaste, maar soms nog een ongelukje had.
     
  4. diddi

    diddi Bekend lid

    1 jan 2010
    590
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb er zelf een en die heet "max op het potje". Die heb ik nog van de tijd dat ik op KDV werkte en er een jongetje was die Max heette en zindelijk ging worden!
    Verder halen wij ze uit de bieb.
    Heb nu bv: mag ik eens in jouw luier kijken. over een diertje die bij andere in de luier gaat kijken. Mijn dochter kan op iedere bladzijde een luier open maken en kijken welk dier wat voor poep heeft. De laatste is zindelijk en die heeft het op het potje gedaan! Heel erg grappig, helemaal omdat je je kind erbij kan betrekken door de luier open te maken.
     
  5. Huismus

    Huismus Fanatiek lid

    5 jan 2009
    1.710
    0
    0
    Ped. Med.
    Zuid-Holland
    Op het potje van Alona Frankel. Je hebt een versie voor een jongen en voor een meisje. Te schattig!
     

Deel Deze Pagina