Wel of geen zetpil?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door sneeuw, 5 mei 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sneeuw

    sneeuw Fanatiek lid

    29 okt 2010
    1.671
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wat doen jullie bij 'vermoeden' op doorkomen van een tandje. Onze kleine heeft echt een knalrode wang en kauwt echt op zijn speen en is zeer huilerig. Nu hebben we dit een maand of 2 geleden ook een tijdje gehad, maar er is toen geen tandje gekomen. Geven jullie dan wel of geen zetpil? Nu slaapt hij ook niet van het huilen/pijn of wat dan ook. En temperaturen jullie ook altijd eerst voor het geven van een zetpil of niet nodig?
     
  2. Susan27

    Susan27 VIP lid

    14 jan 2009
    8.419
    0
    0
    Heb niks gegeven met tandjes maar nu heeft ons mannetje er tot nu toe weinig last van gehad.
    Geef pas een zetpil bij meer dan 38,7 koorts.
    Hij is van zichzelf meestal 37,4 vandaar

    je hebt ook druppels van VSM weet even niet meer hoe die heten
     
  3. Athina

    Athina VIP lid

    31 okt 2007
    23.818
    3.344
    113
    zwemjuf
    zuid-holland
    als ik vermoed dat er iets is, temperatuur ik altijd eventjes. Gewoon ook om bij te houden, mocht ik later naar een arts moeten/willen gaan.

    Als m'n kind niet kan slapen van de pijn, dan krijgt ze een zetpil. Koorts of geen koorts maakt dan niet uit. Maar slaap ik nog erg belangrijk voor kleine kinderen, dus als dat niet gaat vanwege pijn, dan krijgt ze iets tegen de pijn.


    Komt ook wel omdat de huisarts(en) me inmiddels overtuigd hebben van het feit, dat koorts niet heel erg is. En dat koorts een functie heeft. Dus dat hoef je in principe niet te ondrukken met paracetamol. Maar als je kindje echt pijn heeft, of door de koorts niet kan slapen, dan is paracetamol wel zinvol.
     
  4. Mispoes

    Mispoes Fanatiek lid

    2 feb 2006
    1.821
    1
    0
    Nabij Eindhoven
    Ik doe het precies hetzelfde als mijn voorganger Athina. Paracetamol (zetpil) mag je best gebruiken bij pijn. Doe je tenslotte zelf ook als je pijn hebt......... toch?
     
  5. Anna84

    Anna84 Fanatiek lid

    20 jan 2009
    1.011
    1
    0
    Docente Engels
    Limburg
    De druppeltjes van VSM heten Chamodent..Ik heb 't idee dat ze hier wel werken..

    Als ze inderdaad niet kan slapen van de pijn, zou ik haar ook verlichten met een zetpilletje..
     
  6. sandraske

    sandraske VIP lid

    23 jul 2010
    14.043
    0
    0
    Noord-Brabant
    ik heb voor het naar bed gaan gengigel op het tandvlees gesmeerd en als dat niet helpt, geef ik een zetpil maar ze slaapt nu dus nog niet nodig..

    Als ze echt pijn heeft, geef ik gewoon een zetpil.. Als ik hoofdpijn heb, pak ik zelf ook een paracetamol..
     
  7. Suusjeuh

    Suusjeuh VIP lid

    4 jul 2010
    13.212
    13
    38
    Verpleegkundige/gastouder
    Je kan pcm geven voor pijn of voor koorts, tempen als je pcm voor pijn wilt geven heeft weinig nut ( je voelt zelf wel of ze een normale temp hebben of niet ) pcm voor koorts temp ik wel altijd.
     
  8. marie78

    marie78 Niet meer actief

    Ik zou gewoon een paracetamol geven. Laatst op het CB gaven ze het zelf aan dat je altijd een paracetamol mag geven.
     
  9. blackeyedgirl

    blackeyedgirl VIP lid

    12 nov 2008
    17.671
    2
    0
    Zuid-Holland
    Zeurderig of huilerig geen zetpil.
    Koorts of echt pijn wel.
     

Deel Deze Pagina