Hoi, Heeft iemand goeie boeken tips voor de periode 1 jr en verder? Ik vind het toch wel interessant om te lezen wat ons te wachten staat Groetjes Rosa
even bij de bruna vragen misschien? hier hebben ze allerlij boeken voor alle leeftijden, baby, dreumis tot 3 ofzo geloofik.
ik denk aan de standaard prenteboeken. raad eens hoeveel ik van je hou.. weltrusten kleine beer(zijn nog 2/3 delen van) rupsje nooitgenoeg de kikker boeken van max veldhuis. enz enz allemaal erg leuke boeken
Ik bedoel eigenlijk boeken over het opvoeden enzo Maar dit zijn ook leuke tips om te krijgen. Thijmen is nu helemaal gek van boeken met flapjes enzo (kiekeboe koe bijvoorbeeld)
ow sorry...verkeerd begrepen dan andere tips heb ik niet voor je. Ik zou eens in de bieb gaan kijken wat ze daar hebben.
peuterpuberteit van Jose Sagasser. Ik heb dit boekje al vaker aangeraden hier....maar ik ben niet van de reclames hoor! ; ) Ik heb t zelf in huis en pak het er heel vaak bij. Gewoon een klein handzaam boekje waar alles in beschreven staat. Hoe je kindje ws gaat doen, hoe je jezelf daarbij op kunt stellen. Echt een goede hulp voor mij iig. Op bol.com kun je m bestellen en inkijken. ik meen dat het rond de 12/13 euro is.