Dicht! Ik hou niet van deuren die open staan savonds. En wij slapen beneden, als de deur open staat kun je via de voordeur onze kamer in kijken. Niet erg veel privacy dan. Onze diva heeft een babyfoon op haar kamer want zij slaapt boven.
Open, er is geen reden om hem dicht te doen haha. En vaak hangt er nog een wasrek aan.... Toen mn zusje nog hier woonde had ik de deur wel vaak dicht, zodat ik niet wakker zou worden van haar.
bij ons altijd open, zodat we toezicht hebben op kamers van kinderen en de geluiden kunnen horen. Ook zodat kinderen zo bij ons binnen kunnen lopen 's nachts [geen babyphones meer]
Hier slapen wij met de deur open. De deuren bij de kids zitten dicht op de jongste na. Die slaapt ook graag met de deur open. Ik slaap gewoon graag met de deur open. Zo hoor ik alles. Ben een hele lichte slaper
Wij slapen op zolder, deur blijft open. Deur van de jongste is dicht, die horen we snachts wel, maar we willen niet dat ze naar boven komt ivm de trap. Oudste heeft de deur op een kier.
Onze slaapkamer deur en die van de baby zijn dicht maar mijn dochter van 5 slaapt graag met de deur op een kiertje.
Anders! Ligt er maar net aan of degene die het laatste de slaapkamer op komt te lui is om de deur dicht te doen De ene keer staat hij dus open en de andere keer is ie dicht. Al moet ik zeggen dat nu de verwarming aan staat hij meestal dicht is omdat anders de warmte weg gaat. Ik denk zodra ons kindje ouder wordt dat deze wel vaker dicht zal gaan. Al maken wij alleen maar "plezier" wanneer deze al lang ligt te slapen.
meestal dicht omdat 1 de wind heel erg om ons huis giert (hoekhuis) en dit dan nog harder gaat gieren ( bij harde wind gaan de ramen ook dicht normaal staan die allemaal op ventileerstand) 2 ik kinderen heb die enorm veel in hun slaap praten en ons dus zo ook wakker houden
Normaal altijd dicht, ben ik van vroeger af gewend voor de rust. Maar nu ivm tijdelijk in super oud huis wonen op een kier. Bij d kinderen een sok tussen de deur.
Dicht of op een kier. Mijn dochter slaapt naast onze slaapkamer en je kan haar zelfs horen fluisteren. Ik kan moeilijk met een open deur slapen.
Open op een kiertje. Dan kan de kat er wel in, anders blijft ze aan de deur krabben. We hebben nog steeds een babyfoon, dus daar hoeven we het niet voor te doen.
Open! Krijg het benauwd als de deur dicht is, hou van frisse lucht De jongste heeft zijn deur dicht, de deur van de oudste gaat weer open zodra wij naar bed gaan. Zijn deur maakt zo'n lawaai als hij m opent en dan is zijn jongere broertje gelijk wakker 's ochtends.
Opvallend hoeveel mensen de katten op/in hun bed laten slapen, even offtopic. Deden wij 'vroegah' ook maar vind het tegenwoordig zo smerig. Hier geen kat meer op/in bed!